Mała kuchnia może być praktyczna, stylowa i nowoczesna. Zobacz jak wygląda zabudowa w małej kuchni.
4.7
(3)

Zabudowa w małej kuchni powinna spełniać nie tylko walory estetyczne ale także wywiązywać się z zadania, które przed nią stoi – przechowywanie. Jak zaaranżować przestrzeń zabudowy w małej kuchni, żeby móc cieszyć się licznymi schowkami, które będą także praktyczne w użytkowaniu? Oto nasz pomysł na małą kuchnię w zabudowie.

„Praca w kuchni to przyjemność, zadbajmy o trwałe materiały wykończeniowe, by nie martwić się o zniszczenia”

Zabudowa w małej kuchni – nowocześnie i stylowo

Cała ściana została zaadaptowana pod ciąg szafek, lodówki, piekarnika, mikrofalówki. Dzięki delikatnym uchwytom tworzy niemalże jednolitą płaszczyznę, która świetnie komponuje się z podłogą, przez co tworzy harmonijną całość. Przy tworzeniu tak skonstruowanej zabudowy miejmy na uwadze swoje przyzwyczajenia i upodobania.

Zabudowa w małej kuchni – praktycznie

Nie możemy tez zapomnieć o odpowiednim zaprojektowaniu kuchni tak, by ułatwić sobie przechowywanie. Lodówkę umieśćmy w bezpośredni sąsiedztwie szafki cargo. Jeśli często pieczmy, piekarnik ustawmy na wysokości blatu, a tuż pod nim głębokie szuflady mieszczące brytfanny. Urządzenia zamontowane w kuchennej zabudowie na odpowiedniej, wygodnej dla nas wysokości to jeden z obowiązujących trendów we współczesnym aranżowaniu kuchni.Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.7 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

  Aranżacja małej kuchni: Kolorowe szkło w kuchni

5 KOMENTARZE

  1. Petarda. Też myślę o takim rozwiązaniu – całej ścianie zabudowanej półkami, bo nie mam komórki lokatorskiej ani piwnicy. Będę w niej przechowywać przetwory. Jak ktoś szuka dobrego agd pod zabudowę polecam w Kernau kupić. Pracownik firmy bardzo mi doradził i pozwoliło mi to zaoszczędzić sporo kasy.

  2. Okap cylindryczny nad wyspą i filtr węglowy, polecam. Komfortowe urządzenie , które jest i ozdobą kuchni i pomocą przy sporządzaniu posiłków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here