Zobacz, jak zaaranżować kuchnię ze srebrnym sprzętem agd.
5
(2)

Srebrny sprzęt agd do kuchni: popularny inox

Srebrne AGD wykonane jest zazwyczaj z materiału zwanego INOX. Jest to stal nierdzewna o wyjątkowych właściwościach. Często wykorzystuje się ją ze względu na swoją charakterystykę właśnie w urządzeniach gospodarstwa domowego, które mają bezpośredni kontakt z żywnością.

Dodatkowo, z powodu wyglądu, producenci stosują ją także jako materiał wykończeniowy. Dlaczego warto kupować srebrne urządzenia AGD do kuchni?

Sprzęty jako dekoracja kuchni

Płyty i okapy stają się co raz nowocześniejsze w swoich rozwiązaniach. Okap nie tylko pochłania parę i zapachy, ale pełni funkcję designerskiego oświetlenia. Płyty indukcyjne idealnie wtapiające się w blat, dzięki czemu tworzy stylistyczną spójność. Poza estetycznymi względami płyty jej walory praktyczne są również niezastąpione.

„Płyta bez wyznaczonych stref grzewczych pozwala gotować w naczyniach dowolnego kształtu”

Szybkość gotowania, możliwość precyzyjnego nastawienia temperatury. Płyta indukcyjna nie nagrzewa się, więc jeśli potrawa wykipi, nie powstaną trudne do usunięcia zabrudzenia. Wybierając okap do płyty warto zdecydować się na szerszy od samej płyty, a przynajmniej o takiej samej szerokości. Przede wszystkim jednak powinien być cichy i wydajny.


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Jakie garnki wybrać do kuchni?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here