Poodba ci się ta kuchnia w stylu francuskim? Zapraszamy po więcej zdjęć do naszej galerii.
3.5
(2)

Kuchnia to najbardziej rodzinne miejsce, gotujemy, pieczemy, rozmawiamy. Właśnie dlatego szukając pomysłów na aranżację kuchni powinniśmy się zdecydować jak klasyczne lub możliwie jak najprotsze rozwiązania. Lekkość klasyki ujmuje swoim nawiązaniem do tradycji. Zwyczajne życie w cudownie prostym otoczeniu, czyli nasza kuchnia w stylu francuskim.

Klasyczna kuchnia z białymi frontami i granitowymi blatami – fani tradycji będą czuli się w niej doskonale.

Kuchnia w stylu francuskim – jak ją urządzić ?

Białe meble w kuchni z założenia nie obciążają wnętrza. Drewniane szafki dopełnione klasycznymi czarnymi uchwytami nadają charakter wnętrzu. Podłoga w tradycyjnym wzorze, z dużych białych płytek połączonych z malutkimi czarnymi kwadracikami to ukłon w stronę poprzedniego wieku. Czarny solidny blat z kamienia. Biel z czarnymi elementami podkreśla w pełni francuski inspiracje.
Nowoczesności dodaje sprzęt agd w kuchni: stalowy okap, piekarnik, mikrofalówka i fragment ściany pomalowany czarną farbą tablicową i magnetyczną jednocześnie – nadaje ona wnętrzu indywidualności (domownicy mogą sobie nawzajem zostawiać wiadomości). Udało nam się stworzyć tradycyjne wnętrze o lekko graficznym i geometrycznym


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 3.5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Jak wybrać najlepszy piekarnik?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here