Czy mała kuchnia może być funkcjonalna? Mamy dowód na to, że TAK!
4.3
(7)

Największym problemem, jaki niesie ze sobą mała kuchnia jest przede wszystkim przechowywanie. Jak praktycznie zaplanować niewielką przestrzeń, żeby była ona funkcjonalna i żeby dobrze się z niej korzystało? Jak znaleźć miejsce w niewielkim wnętrzu na wszystkie akcesoria do gotowania i produkty? I ostatecznie w jaki sposób zagospodarować miejsca do tej pory niewykorzystane? Odpowiedzi na wszystkie te pytania ma firma REJS. Zobaczcie sami!Czy mała kuchnia może być praktyczna?

Oczywiście, że tak! Jak już wspomniano wcześniej podstawą praktycznej kuchni jest odpowiednie zagospodarowanie i wykorzystanie przestrzeni. Nowoczesne rozwiązania firm, które zajmują się wyposażaniem kuchni w praktyczne, wysuwane szafki, regały i półki coraz częściej ułatwiają funkcjonowanie właścicielom niewielkich kuchni. Dzięki systemom takich firm, jak REJS mała kuchnia może na powrót stać się praktyczna i dobrze wyposażona. Oto kilka ciekawych rozwiązań, które zastosowaliśmy w jednej z naszych metamorfoz.

Przedstawione na filmiku rozwiązania idealnie sprawdzą się w szafkach narożnych, które do tej pory nie były zagospodarowane. Dzięki systemom od firmy REJS każdy kawałek naszej niewielkiej kuchni będzie wykorzystany w stu procentach. Możliwość regulacji wysokości półek jest dodatkowym atutem tego rozwiązania.

W kuchni oprócz systemu wysuwnego Corner Comfort z Linii Maxima EVO użyto również szuflad COMFORT BOX i podnośników okapowych pneumatycznych. Całość doskonale przykrywają fronty meblowe wypełnione szkłem, wykonane z profili aluminiowych R11.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.3 / 5. Ilość ocen: 7

Brak ocen!

  Drewniana podłoga w kuchni połączonej z salonem

11 KOMENTARZE

 1. Jesteśmy w trakcie remontu kuchni i projektowania mebli. Teraz już wiem, jakie szafki i systemy chcę mieć!Dzięki za artykuł

 2. Wit am jaki jest wymiar wyspy i przejscie miedzy wyspa a zabudowa .Chcialabym wyspe w swoim domu a tez mam podobny uklad.

  • Dzień dobry,

   odpowiedź, jak poniżej:
   złotą mozaikę kupiliśmy w Centrum Wyposażenia Wnętrz „GTG Marcin Pietrzycki” w Warszawie.

   Pozdrawiam serdecznie
   Monika Plichta

  • Droga Pani,

   złotą mozaikę kupiliśmy w Centrum Wyposażenia Wnętrz „GTG Marcin Pietrzycki” w Warszawie.

   Pozdrawiam serdecznie
   Monika Plichta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here