mała kuchnia i łazienka
4.2
(5)

Średnio w bloku łazienka ma 1,5 do 3 m2 oczywiście zdarzają się zarówno większe jak i mniejsze. Pytanie czy da się ładnie urządzić łazienkę czy też małą kuchnie ? Odpowiedz brzmi oczywiście że tak, wystarczy dobrze wszystko rozplanować zanim weźmiemy się za remont.

Mała łazienka z prysznicem inspiracje

Najlepiej rozplanować sobie dokładnie co i gdzie ma być i każda cześć łazienki czy też kuchni jaką funkcje ma spełniać warto wszystko rozplanować zanim jeszcze rozpocznie się remont.

Aranżacja małej wąskiej łazienki w bloku

Jeżeli chodzi o ciekawe aranżacje małej wąskiej łazienki w bloku to warto przejrzeć tą galerie dobrze wykonanych łazienek http://medicot.pl/mala-lazienka-w-bloku-zdjecia/ Jak widać w galerii zdjęć, mała łazienka może się bardzo dobrze prezentować a zarazem może być bardzo funkcjonalna mimo niewielkie przestrzeni do adaptacji.

Jeżeli chodzi o łazienkę to warto unikać dekoracji zbędnymi gadżetami, warto wybierać te , które jednocześnie są funkcjonalne i dają nam jakiś dodatkowy schowek.

 

Łazienka 3m2 projekty

Zamiast wanny warto pomyśleć o prysznicu, który ma dwie najważniejsze zalety, pierwsza to jest praktyczniejszy a druga zabiera mniej miejsca w które możemy wstawić pralkę.

Kolejną ważną rzeczą jest pomyślenie o zamontowaniu szafek wiszących, które zagospodarują miejsce, które nie było by użytkowane a tym samym znacznie zwiększą ilość dostępnego miejsca na przechowywanie różnych rzeczy.

mała kuchnia

Nowoczesne małe kuchnie w bloku

Jeżeli chodzi o małą kuchnie w bloku, to tu jest podobnie, choć zazwyczaj kuchnia jest nieco większa niż łazienka co teoretycznie ułatwia pracę, to w kuchni przechowujemy więcej rzeczy, które musimy gdzieś umieścić. Na początek warto w kuchni zamontować składany stolik, który będzie przymocowany do ściany, jest to bardzo dobre rozwiązanie gdy w kuchni nie mieści się tradycyjny stolik. Dodatkowo także warto skorzystać z podwieszanych szafek, dzięki którym będziemy mieć mnóstwo miejsca na różnego rodzaju talerze, garnki itp.

  Firany do kuchni z wzorem – jak kupować?

Aranżacja małej wąskiej kuchni w bloku

Jak możesz zobaczyć w tej galerii zdjęć nowoczesnych kuchni http://medicot.pl/projekty-kuchni-nowoczesnych-malych/ wiele projekt ów jest bardzo dobrze przemyślanych, dzięki czemu kuchnia wygląda bardzo nowocześnie a jednocześnie jest bardzo praktyczna. W małej kuchni warto stawiać na multi funkcjonalne meble, w których przestrzeń wykorzystana jest maksymalnie.

Mała kuchnia w bloku inspiracje

W kuchni dużo miejsca uzyskamy również stosując sprzęty AGD , które będą w zabudowie. Warto wykorzystać także miejsce pod wiszącymi szafkami, umieszczając tam różnego rodzaju haczyki, które pozwolą przechowywać noże i nie sprzęty zamiast na blacie to pod szafkami. Jeżeli jest taka możliwość w bloku to warto stosować kuchnię z aneksem co zwiększa jej możliwości.

Wąska kuchnia w bloku z wielkiej płyty

Zarówno aranżacja małej kuchni w bloku czy też łazienki to jest wyzwanie , aczkolwiek inspirując się zdjęciami jak inne osoby je wykonały, można wybrać i dobrze zagospodarować przestrzeń w kuchni czy też łazience, a jednocześnie utrzymać bardzo nowoczesny wygląd.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.2 / 5. Ilość ocen: 5

Brak ocen!

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here