5
(3)

Nie jest odkryciem stwierdzenie, że o naszym dobrym samopoczuciu decyduje także wystrój wnętrza, w którym przebywamy. Niezależnie od możliwości finansowych właścicieli, łazienka powinna być miejscem, w którym miło rozpoczynamy i kończymy dzień. To przecież tutaj relaksujemy się i przygotowujemy do kolejnych wyzwań. Dlatego tak naprawdę już przy niewielkim nakładzie finansowym możemy pomyśleć o urządzeniu ciekawej małej łazienki w bloku, z funkcjonalnie rozmieszczonymi sprzętami.

Mała łazienka może być funkcjonalna!

Mała łazienka nie jest misją niewykonalną! Wystarczy zastosować się do kilku podstawowych zasad i gotowe – nasza łazienka będzie robiła wrażenie. Ponadto zastanówmy się, czy zawsze w przypadku małej łazienki jesteśmy skazani na prysznic? Może to właśnie wanny asymetryczne pomogą zagospodarować problematyczny obszar i zaoszczędzić trochę miejsca w małej łazience?

Jak widać, podczas urządzania małej łazienki (zobacz np. aranżacja małej łazienki w bloku)wiele zależy od zachowania odpowiednich odległości pomiędzy sprzętami. No właśnie, jakie powinny one być? A może istnieją sprawdzone rozwiązania, które pozwolą nam optycznie powiększyć wnętrze? Na te i wiele innych pytań z pewnością znajdziecie odpowiedź w poniższym filmiku przygotowanym przez ekipę Łazienkaplus:

https://www.youtube.com/watch?v=BxibMLIz6Eo&t=1s

Zobacz inne artykuły dotyczące małych pomieszczeń:

Mała sypialnia w bloku. 30 aranżacji nowoczesnych małych sypialni!

Jak urządzić salon z sypialnią w małym mieszkaniu?

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

  Meble systemowe – dlaczego cieszą się takim powodzeniem?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here