Podloga winylowa w przedpokoju, alonie, kuchni czy łazience sprawdzi się idealnie. Zoacz, gdzie ją kupić.
3.2
(24)

L jak luksus użytkowania

Harvey Maria to propozycja ultranowoczesnego wydania podłogi do salonu, kuchni czy łazienki, którą charakteryzuje oryginalne wzornictwo i mnóstwo modnych wariantów kolorystycznych, osadzonych w trzech paletach. Wśród podstawowych zalet (tych kryjących się pod hasłem funkcjonalność) trzeba wymienić wodoodporność, antypoślizgowość i prostotę pielęgnacji. Podłogom Harvey Maria niestraszne są ani incydenty łazienkowych zalań, ani zadeptanie podczas imprez odbywających się jak zwykle w sercu domu, czyli w kuchni. Miękkie tekstury płytek korcą, by po nich stąpać, zapewniając wrażenie ciepła.

Gdyby jednak było go zbyt mało, wspomnijmy, że LVT Harvey Maria można spokojnie układać na ogrzewaniu podłogowym! Co ważne w epoce permanentnego braku czasu – montaż podłogi przebiega szybko i łatwo, remont nie musi się już więc kojarzyć z wielodniowym kurzem i bałaganem. Producent udziela na płytki 25-letniej gwarancji, więc z pewnością posłużą one kilku pokoleniom.

Wzory palet winylowych

V na cześć zwycięstwa w konkursie piękności

Na tle konkurencji Harvey Maria zdecydowanie wyróżnia się niebanalnym wzornictwem. Na polskim rynku oferowanych jest pięć kolekcji podłóg do kuchni, salonu czy innego wnętrza, w tym trzy autorstwa znanych brytyjskich projektantek. Kolekcja Dee Hardwicke to ukłon w stronę natury, wzór nawiązujący do płatków ciemiernika, propozycja Cath Kidston to typowo angielskie różyczki oraz ponadczasowe dotsy, zaś kolekcję Neishy Crosland charakteryzuje duże, geometryczne wzornictwo inspirowane motywami celtyckimi. Na stronie harveymaria.pl zobaczymy też płytki Little Bricks (cegiełka w wielu kolorach) i Premium Wood, która teksturą i wybarwieniem perfekcyjnie imituje drewno i rewelacyjnie sprawdza się w pomieszczeniach zagrożonych wilgocią.

Ceny podłogi wahają się od 159 do 209 zł/m2.

Kolorowe podłogi winylowe
Od lewej: Little Bricks, Parquet Neishy Crosland, Premium Wood, Lattice Dee Hardwicke i Rose Sprig Cath Kidston

T jak twórcze myślenie

Słyszeli Państwo o custom printing? Harvey Maria oferuje usługę spersonalizowania podłogi, na której możemy umieścić dowolny wzór czy też zdjęcie – to, o czym dusza zamarzy. W Wielkiej Brytanii zrealizowano już kilka oryginalnych projektów ze wspomnianą podłogą w roli głównej. Firma MasterCard wyłożyła „pieniędzmi” most Milenijny, na oryginalność postawiło też m.in. Muzeum Titanica w Belfaście i Muzeum w Yorku. Czas na polskie mieszkania, biblioteki, kawiarnie i sklepy…

  Posadzki winylowe - innowacyjne wzornictwo i …recykling? To możliwe.

Zgodnie z ulubionym hashtagiem firmy pamiętajmy, że #podłoganiemusibyćnudna :)

Nowa kolekcja podłóg winylowych
Od lewej: Mapa Europy/Muzeum w Yorku, Plan miasta/szkoła Eleanor Palmer, Millennium Bridge w Londynie/projekt dla Mastercard, Podłoga dla Muzeum Titanica w Belfaście

Wszystkie kolekcje świetnie sprawdzają się zarówno w domach, jak i przestrzeniach komercyjnych, gdzie nadają danemu miejscu pożądany charakter i zgadzają się z nim tematycznie. Szczegóły znajdą Państwo na stronie www.harveymaria.pl i na profilu facebookowym HM.

Deko-rady.pl razem z Harvey Maria pragną zaprosić Państwa na targi Home Expo w Warszawie:

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 3.2 / 5. Ilość ocen: 24

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here