5
(1)

O kompaktach WC mówi się mało. Niepotrzebnie traktujemy je jako temat tabu, podczas gdy okazuje się, że są nie tylko niezwykle potrzebne (czego nikt nie neguje), ale także mogą pełnić funkcje estetyczne. Jak zatem dobrać doskonale zaprojektowany i wykonany kompakt WC? Korzystają z oferty renomowanej firmy Burlington, która przygotowała wiele produktów wysokiej jakości specjalnie z myślą amatorów łazienek w stylu retro. My zaś przedstawiamy tylko kilka co ciekawszych modeli.

Spis treści artykułu:

P19 – stojący do dolnopłuku

Burlington WC Stojący do dolnopłuku biały P19

Jest to model, jak już określono w nagłówku, składający się z dwóch elementów. Kompakt to dolna część, stojąca, doskonale nadająca się do wypełnienia przez dolnopłuk, który uzupełni piękny zestaw. Model P19 jest klasycznie biały, ale ma nie do końca typowe zakończenia wokół deski i jest niezawodny w każdym calu. Jego gwarancja obejmuje aż 10 lat. Co do wymiarów technicznych, to jest to kompakt WC o długości 60 centymetrów. Jego wysokość z kolei to 42,5 centymetra, natomiast szerokość wynosi 36 centymetrów. Jest to kompakt doskonale komponujący się z łazienkami prostymi, klasycznymi i niezdobionymi w przesadny sposób.

P12 – równie stojący w kompakcie

Burlington WC Stojący Retro do kompaktu P12

Kolejny model – P12 – jest nieco mniej ekstrawagancką kopią modelu P19. Skąd ten wniosek? Ma mniej finezyjne wykończenia wokół deski i jest prostszy. Nadaje się więc nie tylko do łazienki w stylu angielskim, ale także do wielu innych. Jest uniwersalny, ale w tej uniwersalności także niezawodny i dający wiele do popisu choćby projektantom w zakresie wyboru dolnopłuku. Co warto podkreślić ten kompakt WC marki Burlington został pokryty specjalną powłoką Nano Glaze, która wydatnie przyczynia się do ułatwienia czyszczenia. Co więcej, jego wykończenie to kolor chromu, a więc zadaje szyku i elegancji w każdej łazience. Jeśli zaś chodzi o jego wymiary techniczne to wysokość wynosi 48 centymetrów, szerokość 35,5 centymetra, a długość 73 centymetry. Warto wspomnieć, że obejmuje go gwarancja na 25 lat.

  Rzecz o miskach WC w stylu retro

P2GOL – model o inspirującym, złotym wykończeniu

Burlington WC Stojący do górnopłuku biały P2GOL

Elegancja, klasa i kwintesencja łazienki w stylu retro w jej najlepszym wariancie. Cóż można powiedzieć więcej o modelu P2GOL? Jest to unikatowy kompakt WC stojący do górnopłuku, ale zamontowanego dość wysoko. Dzięki temu możemy dobrać jeden z bardziej finezyjnych designersko górnopłuków i nie martwić się o ich nieciekawe przeznaczenie. Całość nada łazience dystyngowanego wyglądu. Z pewnością nie jest to model tak prosty jak poprzednie, a czerń deski i mocowania sprawia, że P2GOL wyróżni się na tle każdego innego kompaktu. Całości dopełnia złoty kolor wykończę rur i innych elementów, które sprawiają, że wygląd ma jeszcze większe znaczenie. Gwarancja na ten model wynosi 25 lat i on również został pokryty specjalną powłoką Nano Glaze ułatwiającą czyszczenie. Jego wysokość to 39,5 centymetra, szerokość 36 centymetrów, natomiast długość wynosi 52,5 centymetra. Perła w koronie łazienki w estetyce vintage.

P5D – ornamentowe piękno

Burlington WC Stojący do kompaktu biały z ornamentem P5D

Ostatni z modeli, jaki tu prezentujemy jest modelem dość klasycznym w formie. Zaokrąglona misa, wydłużony tyłu i przejście do dolnopłuku. Jego wyjątkowość zasadza się jednak na ornamentach, pięknym wykończeniu kwiatowym, czym wpasowuje się w dość bogato zdobioną, kwietną łazienkę w stylu retro. P5D to jeden z tych modeli, które zachwycają przy bliższym poznaniu. Jego gwarancja opiewa na 10 lat, a elementy są zdobione w kolorze chromu. Jeśli chodzi o wysokość, to wynosi ona 41,5 centymetra, szerokość kompaktu to 340,5 centymetra, podczas gdy długość określa się jako 73 centymetry.

wyposażenie do łazienki w stylu retro- urządź łazienkę retro z świętem łazienek

Czy może być coś bardziej zaskakującego niż kompakt WC w niebanalnej odsłonie? Jeśli ktoś myślał, że kreatywność i piękno nie dosięgną tego rodzaju urządzenia, którego nie sposób nie spotkać w łazience, to z pewnością się mylił. Warto zatem zainteresować się trendami, by mieć piękną łazienkę w estetyce vintage.

  Sposób na kobiecą sypialnię - nowoczesne toaletki

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here