eko łazienka
4.5
(2)

Komfortowe korzystanie z naszej toalety to warunek konieczny Dzięki inteligentnej desce sedesowej Xiaomi zadbasz o swój komfort, czas i pieniądze. Samoczyszcząca się dysza, niemal 100 % skuteczność dezynfekcji dzięki zastosowaniu lamp UV sprawiają, że toaleta myjąca z funkcją bidetu od Xiaomi bez wątpienia sprzyja dużo bardziej skuteczniej higienie, niż produkty konkurencji, a co za tym idzie wpływają pozytywnie na nasze zdrowie.

Funkcja samooczyszczania to automatyczne uruchamianie się wybudowanych dysz z ciepłą wodą. Takie rozwiązanie sprawia, że mamy pewność co do czystości naszej deski sedesowej przed skorzystaniem z niej. W celu zwiększenia poziomu higieny do stopnia maksymalnego z możliwych deska sedesowa z funkcją bidetu od Xiaomi posiada bawełniany, wymienialny filtr zewnętrzny. Odpowiada on za oczyszczanie wody i efektywne usuwanie zanieczyszczeń powyżej 20 mikronów. Taki rozwiązanie sprawia, że woda w naszej toalecie jest czystsza niż ta z kranu.

ELEKTRONICZNA DESKA SEDESOWA Z BIDETEM TO ŁATWY MONTAŻ

Montaż inteligentnej deski nie powinien sprawić Ci żadnej trudność. Deska sedesowa z funkcją bidetu jest kompatybilna zarówno z większością stelaży podtynkowych montowanych w Polsce jak i owalnych mis WC.

Mogą oczywiście zdarzyć się modele niepasujące, więc aby mieć stuprocentową pewność to przed zakupem sprawdźmy szczegóły montażu i wymiary miski.

Po zakupie deski sedesowej całość dotrze do Ciebie wraz z wszystkimi niezbędnymi dodatkami i akcesoriami montażowymi. O nic nie musisz się martwić. Nie brakuje nawet czytelnej instrukcji montażu w języku polskim wzbogaconej o graficzne elementy. Deska sedesowa z funkcją bidetu będzie zamontowana w Twojej łazience dzięki Tobie, uwierz nie będzie Ci potrzebna pomoc specjalisty.

SEDES Z BIDETEM NIE TYLKO DLA MĘŻCZYZN

Utrzymanie czystości jest sprawą priorytetową, zwłaszcza jeśli chodzi o strefy intymne. Inteligentna, w pełni automatyczna deska sedesowa z dodatkową funkcją bidetu to rozwiązanie na miarę potrzeby każdej cywilizowanej osoby. Dzięki desce dbanie o higienę osobistą staje się proste i komfortowe. Strumień przefiltrowanej i ciepłej wody przynosi oczyszcza i sprawia miłe uczucie użytkownikowi.

  Designerska wanna wolnostojąca firmy Ravon

Osoba zdecydowana na zakup produktu Xiaomi może w każdej chwili zrezygnować z funkcji bidetu, jednak jest to idealne rozwiązanie do niewielkich łazienek

W małych łazienkach często narzekamy na ograniczoną przestrzeń deska sedesowa z funkcją bidetu poprawia funkcjonalność całej łazienki, dodatkowo ogranicza koszty i poprawia układ pomieszczenia.

DESKA KLOZETOWA XIAOMI Z MASAŻEM

Absolutna nowość w naszej ofercie to nie tylko deska sedesowa z funkcją bidetu ale również wyposażona o jeszcze jedną funkcjonalny program. Nie jest on może niezbędny w łazience ale za to bardzo przyjmy. Mowa tu o relaksującym masażu. Bicze wodne z wypływające z dysz pobudzają krążenie naprzemiennie raz ciepłą raz zimną wodą. Taki bicze wodne mają również zalety zdrowotne poprawiają stan osób z tendencją do żylaków odbytu.

Deska sedesowa z funkcją bidetu posiada udokumentowaną fantastyczną skuteczność w czyszczeniu stref intymnych. Mogą zdarzyć się jednak sytuacje w których strumień wody z dysz nie dotrze we wszystkie miejsca, to nic, na panelu kontrolnym znajduje się przycisk pojawiający czyszczenie, wtedy dyszę ponownie zaczną proces czyszczenia, tym razem jednak z większym zakresem i intensywnością poprawiając rezultat.

DESKA MYJĄCA XIAOMI – KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Elektroniczny bidet Xiaomi stanowi w pełni bezpieczne i sterylne rozwiązanie. W przypadku jakiegokolwiek zwarcia elektrycznego, zasilanie urządzenia zostaje natychmiast wyłączone. Wodooszczelny panel sterujący posiada bardzo dobre wykonanie wpływające na długą żywotność, z kolei wolnoopadająca deska minimalizuje ryzyko pęknięć i zniszczenia. Deska została wyposażona w dodatkowe oświetlenie LED, które bardzo dobrze sprawdza się po zmroku.

Warto wspomnieć że urządzenie zapamiętuje wybory różnych osób użytkowników.

Jeśli zależy Ci, aby zwiększyć swój komfort podczas pobytu w toalecie, deska myjąca od Xiaomi stanowi idealny wybór. To dobry wybór dla osoby która szuka sprzyjających rozwiązań. Osobie, która na pierwszym miejscu stawia higienę, funkcjonalność i rozwiązania poprawiające komfort.

  Wanny wolnostojące - jak wybrać odpowiedni model?

Zatem nic nie stoi na przeszkodzie aby skorzystać z naszej oferty i kupić ten innowacyjny produkt chińskiej marki przez internet!

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here