5
(1)

Styl retro to wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują w swoim wnętrzu czegoś nietypowego. Z jednej strony wyraźnie nawiązuje do trendów już minionych, jest stylizowany na dawne produkty lub wykorzystuje nawiązania do estetyki vintage, a z drugiej daje nowe życie niektórym pomysłom. Warto przypatrzeć się szczególnie tym produktom, które w jakiś sposób wpływają na nasze codzienne życie. Jednym z takich przedmiotów może być fotel, który dzięki swojej niecodziennemu designowi może być dla nas wielką przyjemnością. Oto trzy modele, które szczególnie zasłużyły na naszą uwagę.

Sandy Havana – lekko niecodzienny

Gentry Home Sandy fotel Havana

Sandy Havana to model fotela produkcji firmy Gentry Home. Jest to firma, która przykłada bardzo dużą wagę do jakości swoich produktów. Nie inaczej jest w przypadku Sandy Havana, gdyż został on wykonany z doskonałych materiałów. Jednak nie to przykuwa w jego przypadku uwagę najbardziej. Zdecydowanie największym sukcesem jest design. Gentry Home osiągnęło w tym zakresie mistrzostwo. Sandy Havana to fotel niemalże bez oparcia, jednak delikatne zarysowanie go sprawia, że jest on nietypowym miejscem do siedzenia. Świetne wyprofilowanie sprawia jednak, że fotel ten jest niezwykle wygodny do siedzenia. Całość została zaprojektowana w taki sposób, by lepiej komponować się z wnętrzami w stylu retro. Jeśli chodzi o jego wymiary, to jego szerokość wynosi aż 50 centymetrów, wysokość to 54 centymetry, a głębokość siedziska to 58 centymetrów.

Sissy Havana – skromny, ale niepowtarzalny

Gentry Home Sissy fotel Havana

Sissy Havana brzmi delikatnie i taki właśnie jest ten fotel. W porównaniu do poprzedniego mamy tu wszystko inne. No, może prawie, bo materiały wciąż pozostają doskonałe. Sissy Havana to produkt niezwykły nie tylko ze względu na jego wytrzymałość oraz wygodę siedzenia na dużym i wysokim siedzisku, ale także dlatego, że jest to produkt o designerskim wyglądzie. Wysokie siedzisko, eleganckie nogi oraz subtelny zagłówek. Czy można chcieć czegoś więcej? Sissy Havana na szerokość ma aż 52 centymetry. Jego wysokość to 85 centymetrów, a głębokość siedziska wynosi 59 centymetrów.

  Lustra łazienkowe w stylu retro – klasa i elegancja na Twojej ścianie

Sue Havana – elegancki i gustowny


Gentry Home Sue fotel Havana

Sue Havana to fotel co się zowie. Jak to w przypadku Gentry Home znów mamy do czynienia z wybitnym designem. Tym razem postawiono na zaokrąglone oparcia z ciekawymi wykończeniami oraz dość krótkie, pikowane oparcie. Całości dopełnia duże, wszechstronne siedzisko, na którym odpoczniemy po wielkich przeżyciach i małych rozczarowaniach. Sue Havana to znów duże siedzisko, a więc i więcej miejsca i więcej wygody. Czy nie wart byłoby na chwilę odsapnąć na wyjątkowo przyjemnym fotelu Sue Havana w stylu retro?

wyposażenie do łazienki w stylu retro- urządź łazienkę retro z świętem łazienek

Jeśli szukasz foteli to wiedz, że estetyka vintage ma naprawdę wiele do zaproponowania. Warto zatem zmienić nieco myślenie i zacząć szukać czegoś, co sprawi, że zaczniemy czuć się lepiej i wygodniej w naszym własnym wnętrzu. Zadbaj o nietypowe fotele i wybierz jeden z wielu modeli Gentry Home.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here