5
(1)

By zrozumieć, jak ważny dla codzienności okazuje się SPACE STEP wystarczy zwrócić uwagę na kilka kwestii:

  • czy wykorzystujesz optymalnie górną przestrzeń zabudowy w kuchni czy pokoju?
  • jeśli tak – uznajesz ją za wygodną, łatwo dostępną, bezproblemową pod względem obsługi?
  • czy dla dzieci – np. podczas mycia – niezbędne są dodatkowe podesty podwyższające je względem armatury?

To tylko część problemów, które rozwiąże SPACE STEP Blum.

Jak działa nowe rozwiązanie Blum? Pozwala nie tylko zaprojektować wyższe szafki, ale również uzyskać nową przestrzeń użytkową w obszarze cokołu Jest to możliwe dzięki systemowi zabudowy. Pod podestem SPACE STEP od wysokości 150 do 250 mm można zamontować szufladę. W efekcie przestrzeń użytkowa jest znacznie większa. Można ją przeznaczyć na przechowywanie np. rzadziej używanych produktów.

Pozwala to na uzyskanie nowych możliwości – np. stworzenie wysokiej zabudowy po sufit, a jednocześnie z pełnym dostępem do każdej strefy.

Spis treści artykułu:

Delikatność i cisza

Dzięki zastosowanym przez Blum technologiom ruchu, SPACE STEP zwraca uwagę sposobem otwierania i zamykania – dzieje się to delikatnie, cicho, wręcz niezauważalnie. Dodatkowo, na komfort wpływać może system elektrycznego otwierania SERVO-DRIVE. Otwarcie frontu odbywa się automatycznie po naciśnięciu go – np. stopą – w dowolnym miejscu.

Pełne bezpieczeństwo

SPACE STEP uniesie naprawdę wiele. Podczas projektowania uwzględniono wszystkie kwestie związane z jego bezpieczeństwem. Wysunięty stopień ma specjalną blokadę, która zapewnia szczególny poziom stabilności. Ogranicza ono ryzyko niezamierzonego wsunięcia. Blokada SPACE STEP aktywuje się już od obciążenia 8 kg. Z kolei prawidłowo wykonany stopień gotowy jest do udźwigu maksymalnego 150 kg.

Możliwości aranżacji

SPACE STEP może być używany zarówno w kuchni, pokojach jak i łazience. Wąski lub szeroki, wysoki lub głęboki, dobrany kolorystycznie lub celowo kontrastowy – wybór należy do Ciebie. Masz pełnię swobody wyboru.

  Maty gumowe, zabezpieczające powierzchnię

Abler – dystrybutor Blum

SPACE STEP, jak i wszystkie systemy i technologie Blum dostępny jest w sieci Abler. Na osiem sklepów i hurtowni składają się przedstawicielstwa w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Brodnicy, Kaliszu, Słupsku, Płocku i Gdyni. Abler zapewnia również sprzedaż okuć meblowych Blum w całym kraju – z dostawą kurierską. Dystrybucja obejmuje zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczną – szczegółowe warunki przedstawiają działy handlowe przedstawicielstw.

Więcej informacji na Abler.pl.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here