5
(1)

Hokery wyszły już z bańki wyposażenia o jedynie lokalowym charakterze. Zaczęły być również doceniane przez właścicieli mieszkań, czego efektem jest coraz częsty ich widok w domowych zaciszach. Umieszczenie ich w kuchni z aneksem z pewnością przyciągnie uwagę. Na szczęście wygląd to nie jedyne, co oferują te krzesła.

Wygoda

To, w jaki sposób zbudowane są hokery, pozwala na odczuwaniu satysfakcjonującej wygody z siedzenia na nich. Dodatkowo przekrój ich modeli sprawi, że można je dopasować do gustu każdego. Część osób preferuje tradycyjne, posiadające płaskie siedzisko. Innym spodobają się te z tapicerką i komfortowym tyłem do opierania się plecami. Jednak niezależnie od wyboru wszyscy powinni być zadowoleni.

Wszechstronność

Wielką zaletą hokerów jest to, że odnajdą się w każdym rodzaju wnętrza. Współczesne modele stawiają właśnie na wszechstronność, dlatego można je zestawić w akompaniamencie skandynawskich mebli, na tle industrialnego loftu, ale również w jadłodajni urządzonej we wiejskim stylu.

Klimat

Częstych bywalców barów nie trzeba przekonywać o tym, że znajdujące się tam siedziska zapewniają tym miejscom niepowtarzalny klimat. Wszystko ze względu na swobodę i beztroskę. Dlatego tym bardziej nie ma przeciwwskazań przed tym, żeby wdrożyć to na modłę mieszkalnej przestrzeni. Potencjalni sceptycy powinni sami to sprawdzić, stawiając hokery w kuchni. Wątpliwości zostaną rozwiane natychmiastowo.

Kuchnia

Wspominając o tej części domu, trzeba zaznaczyć, że tego typu siedziska nie tylko go urozmaicają. Jeśli kuchnia jest skromnych wymiarów, to hokery do kuchni ze względu na swój wąski oraz smukły charakter są w stanie zaoszczędzić sporo miejsca. Jedyne, co trzeba zrobić to postawić go naprzeciwko wyspy kuchennej czy znajdującej się tam ściany. Kolejną kwestią jest używanie go w trakcie, chociażby przygotowania posiłku, ponieważ zazwyczaj odbywa się to na stojąco. Wysokość hokera jest w stanie zmienić tę sytuację.

  Jasne czy ciemne – jakie meble wybrać do kuchni?

Luksus

Z czym kojarzą się stołki barowe? Z ekskluzywnymi miejscówkami, w których serwuje się wysokiej jakości alkohol, będących jednocześnie gwarantem dobrej zabawy.  Właśnie to mogą poczuć goście odwiedzający dom wyposażony w takie krzesła. Wszystko z powodu unikalnej atmosfery, która tworzy aurę jedynego w swoim rodzaju wieczoru.

Podsumowanie

Przy wszystkich powyższych zaletach nie jest wcale tak, że stołki barowe nie znajdują się w zasięgu każdego. Tak unikalny miks elegancji z praktycznością może oznaczać tylko jedno: niezależnie od charakteru Twojego wnętrza postaw na hokery!

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

2 KOMENTARZE

  1. Mam aneks kuchenny z wyspą i takim mini barkiem i ciągle mi czegoś brakowało… a dołożyłam 4 hokery (duże pomieszczenie, zmieściły się) i całość wygląda od razu lepiej :) ale jak małe pomieszczenie to nie polecam, bo można je zagracić

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here