Szukasz pomysłu na kolory do sypialni? Zobacz naszą biało-szarą sypialnię i zainspiruj się.
5
(2)

Biel ścian nadaje rytm, spokój, relaks, wyciszenie. Przytulna, biało-szara sypialnia, w której szuka się schronienia po całym dniu pracy. Obowiązkowo z miękkim, wygodnym łóżkiem. Do tego kilka akcentów w odcieniach szarości i możemy już odpocząć w naszej oazie spokoju. Zobacz, jakie kolory w sypialni będą najlepsze.

Wygodna sypialnia – czyli jaka?

Sypialnia to przede wszystkim miejsce do odpoczynku i regeneracji sił, dlatego jej centralną i najważniejszą częścią jest łóżko. W naszej sypialni widać to bardzo dobrze, to ono gra główną rolę we wnętrzu.

Materac do łóżka powinien gwarantować spokojny sen, a rama tworzyć harmonijną całość z wystrojem sypialni. Prawidłowo dobrane dwuosobowe łóżko do sypialni powinno mieć co najmniej 140 cm szerokości. Dobrze byłoby również, gdybyśmy mieli do niego swobodny dostęp z dwóch stron.

Jak urządzić małą sypialnię, aby była przytulna?

Na efektywny wypoczynek składa się nie tylko łóżko w sypialni, lecz także otoczenie, w którym śpimy. Gdy do dyspozycji jest niewielka przestrzeń, lepiej trzymać się zasady minimalizmu rezygnując z niepotrzebnych przedmiotów.

Dla uzyskania przytulności w zupełności wystarczą miękkie poduchy, narzuty i zasłony. Ważną rolę odgrywa również oświetlenie sztuczne. Powinno ono tworzyć harmonijną całość z wystrojem sypialni, ale także spełniać swoją funkcję, w tym projekcie wykorzystano bardzo stylowe lampy przypominające lampiony.

Projektantka : Ula Kołodziejek – Herman

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Kolory do sypialni: Jak stosować brąz w sypialni?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here