Marzy ci się biało-szara sypialnia, ale nie wiesz jak ją urządzić? Zobacz nasz gotowy pomysł.
5
(1)

Biały i szary to idealne kolory do sypialni. Działają kojąco, a przede wszystkim nie pobudzają. Zobacz, jak urządzić sypialnię, żeby móc prawdziwie się w niej zrelaksować. Oto nasza biało-szara sypialnia.

Wygodne łóżko w sypialni

Łóżko – w każdej sypialni bohater numer jeden. To ono nadaje ton i tworzy klimat. Tutaj to prosty stelaż, ale z ciekawym zagłówkiem. Dwie szare pikowane poduchy wyglądają lekko, ciepło, komfortowo. Estetycznie bardzo przyjemne dla oka, praktycznie – funkcjonalne i bardzo wygodne. Świetne oparcie, kiedy wieczór spędzamy z książką lub laptopem na kolanach.

Detale, które tworzą całość

Nocne szafeczki, niezwykle proste, minimum zdobień, białe kubiki z dwiema szufladami. Ciekawym zabiegiem są lustra, niewielkie owalne zawieszone przy rogach zagłówka i nad szafkami właśnie. To jeden z trzech dekoracyjnych elementów.

Kolejny to naklejka stolika dająca nieco wrażenie głębi. Czarne ramki na zdjęcia to graficzny akcent dekoracyjny, który idealnie wtapia się w całość nadając przy tym indywidualności wnętrzu. Zawieszone dość nisko wiszące lampki nocne coraz częściej zastępują te stojące.


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Biało-szara sypialnia, czyli wnętrze w gołębich barwach

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here