Podoba ci się brąz w sypialni? Zobacz, jak zaaranżować przestrzeń z brązem w roli głównej.
5
(2)

Brąz to kolor elegancki i poważny. Może być doskonałym kompanem odpoczynku, jednak należy go odpowiednio zestawić. Zastanawiasz się, jakie kolory ścian w sypialni będą współgrały z brązem? Jakiego koloru powinny być meble, a jakiego dodatki? Zobacz nasz pomysł na brąz w sypialni.

Brąz w sypialni najlepiej zestawić z jasnym kolorem

Biel ścian, sufitu, zasłon, ramy łóżka i zagłówka nadają ton. Narzuty w kolorze gorzkiej czekolady i fragmenty ścian pokrytej nieco jaśniejszym odcieniem pleksi, która pięknie odbija światło, podkręcają aranżację.

Bohaterem głównym jest jednak bezapelacyjnie zagłówek. Biały, pikowany, pnący się ku górze – świetna dekoracja na tak niewielkiej przestrzeni. Oprócz funkcji estetyczno-dekoracyjnej  to także bardzo praktyczne, wygodne wykończenie. Dodatkowo może pełnić również funkcję wyciszającą. Noce szafki wykonane z tej samej płyty co ściana dają spójną całość.

Co jeszcze w elemencie dekoracji?

Białe lampki rzucają ciepłe światło tworząc przy tym przytulny klimat. Podwieszony sufit i taśmy ledowe zamontowane w nim także tworzą dodatkowy klimat. Wyraźną dekoracją są tu popielate grafiki ujęte w proste ramy, które subtelnie wtapiają się w całość aranżacji. Sypialnia bardzo elegancka, subtelna z widoczną inwencją twórczą.


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Kolory do sypialni: Wnętrze w zimnych czy ciepłych barwach?

3 KOMENTARZE

  1. Witam. Jak był robiony i z czego, ten pikowany zagłówek. Czy i gdzie można taki zamówić . Byłabym wdzięczna za szacunkowy koszt. NO i te lakierowany czarne płyty, czy można kupić gotowe?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here