Szukasz porad i inspiracji, jak zaplanować garderobę? SPrawdź u nas!
4
(1)

Jak zaplanować garderobę?

Planowanie garderoby powinniśmy zacząć od policzenia par butów i ubrań, które chcemy w niej zmieścić. I pamiętać o zostawieniu miejsca na zapas, bo rzeczy ciągle nam przybywa. Kto lubi porządek powinien wyposażyć garderobę w dużą ilość szuflad. Dzięki nim zyskamy stylistyczny porządek. Ich różne głębokości będą niebywale praktyczne i uniwersalne.

Dla tych, którzy wolą widzieć, gdzie wiszą sukienki a gdzie marynarki idealna okaże się konstrukcja minimalna, czyli system rurkowy, mocowany od podłogi do sufitu. To również bardzo ekonomiczne rozwiązanie. W takiej garderobie o charakterze decydują kolory ścian i elementy wystroju.

Niezbędnikiem jest lustro, duże, proste, ascetyczne podkreślające prostotę pomieszczenia dla mniej praktycznych i bardziej szalonych tafle szkła ułożone w nieregularnej linii. Stylowym akcentem niech stanie się ławeczka, podpatrzona niczym u Marii Antoniny.


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Dlaczego warto zainwestować w szafy na wymiar Komandor?

1 KOMENTARZ

  1. Na tak wielka garderobę jak te ze zdjęć nie mam niestety w swoim mieszkaniu miejsca choć oczywiście żałuję :( :) Znalazłam sobie za to bardzo ładne, bo proste i nieprzegadane szafy wykonywane na wymiar a do tego z wymiennymi frontami :) Super opcja, bo jak szafa mojego synka przestanie pasować do jego zmieniającego się pokoju, to Mu wymienię np na szarą – wymieniając same fronty za dosłownie parę złotych, bo konstrukcja szafy pozostaje nienaruszona :) polecam meble cellaio – widać że stawiają na funkcjonalność, ponadczasowość i ładne wykonanie. Z półkami też, ale na nie to nie mam już niestety miejsca :(

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here