Zobacz, jak powinna wyglądać aranżacja biura w domu.

Miejsce do pracy powinno znaleźć się w każdym domu. Warto bowiem zadbać o swoje zdrowie – to od odpowiednich mebli zależy bowiem wygoda korzystania z komputera. Aranżacja biura w domu powinna się zatem opierać na wyborze odpowiedniego miejsca, a następnie odpowiednich mebli. O czym jeszcze należy pamiętać?

Jak urządzić pokój biurowy w domu?

Biurowy zazwyczaj oznacza nijaki, ale nasze domowe miejsce pracy powinno mieć charakter, który odzwierciedli nasze upodobania i gust. Mebel najważniejszy w domowym gabinecie to bezapelacyjnie biurko. Tutaj, piękny drewniany sekretarzyk. Bardzo stylowy w całkowicie współczesnym wnętrzu. Warto ustawić biurko prostopadle do okna, pozwoli to korzystać z naturalnego światła. Jednak jego nadmiar może też czasami oślepiać, dlatego idealnym pomysłem są shuttersy zasłaniające okno.
Przy biurku, dla kontrastu, krzesło stylizowana na Ludwika VXI w metalicznej odsłonie. Biały, prosty regał mieszczący w sobie domowy księgozbiór usytuowany na ścianie z fototapetą dająca poczucie przestrzeni w lekki sposób dopełnia wnętrze. Niespodzianką jest biokominek. Ciepło i przytulność nawet przy pracy.


Zobacz inne gabinety:

Aranżacja biura w domu: Miejsce do pracy
5 (100%) 1 ocen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here