Domowe biuro to niekoniecznie oddzielny, odpowiednio zaaranżowany pokój. Oto pomysł, jak wydzielić niewielką przestrzeń.
5
(2)

Miejsce do pracy przyda się w każdym domu. Zwłaszcza po pandemii COVID 19, w trakcie pracy zdalnej. Niestety nie zawsze możliwe jest wydzielenie osobnej przestrzeni, pokoju a nawet kąta. Warto więc postarać się o takie zaaranżowanie tej przestrzeni, żeby nie tylko spełniała swoje funkcjonalne zadanie, ale też aby idealnie wpisywała się w klimat całości wnętrza.

Aranżacja gabinetu z elegancką, kobiecą atmosferą powinna łączyć wszystkie, zarówno funkcjonalne, jak i dekoracyjne elementy. Również w kreatywnych szczegółach i stylowych rozwiązaniach można znaleźć rozwiązania dla produktywnego środowiska pracy. Oto nasz pomysł, jak zaaranżować domowego biura w kobiecym stylu.

Domowe biuro z kobiecym akcentem

We wnętrzu zaprojektowanym w stylu glamour dla bizneswoman nie mogło zabraknąć miejsca do pracy. Małe domowe biuro nie wymaga dużej ilości miejsca, ale za to wymaga elastycznego podejścia do projektowania i dużej dozy kreatywności.  

W naszym projekcie barokowe, czarno-białe krzesło idealnie komponuje się z biurkiem w stylu hand-made. Zwykły, biały blat stanowi idealny kontrast dla dekoracyjnego stelaża, wykonanego z metalowej podstawy starej maszyny do szycia, marki Singer. Stelaż pomalowano na kolor biały, żeby idealnie wpisywał się w klimat tego wnętrza. W sąsiedztwie biurka ustawiono klasyczną, białą komodę, której nawiązanie stanowi mały, biały stolik w stylu glamour.

Całość pomieszczenia spaja biały, dekoracyjny kamień na ścianie. Charakteru dodają wnętrzu dodatkowo długie czarne kotary. Wnętrze stanowi idealnie skomponowaną całość, a domowe biuro w kobiecym stylu wygląda, jakby stało tam od wieków.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Rozwiązania aranżacyjne, dzięki którym będziesz się uczył szybciej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here