Zobacz, jak domowa biblioteczka może zmienić aranżację wnętrza.
5
(2)

Domowa biblioteczka to marzenie każdego fana książek. W niewielkich mieszkaniach lub domkach pojawiają się jednak zasadnicze problemy, mianowicie: gdzie w niewielkim pomieszczeniu znaleźć miejsce na regał i jak wkomponować go w wystrój wnętrza?

Spis treści artykułu:

Domowa biblioteczka: regał na książki, a może interesująca półka?

Wielbiciele książek zazwyczaj marzą o własnej, domowej biblioteczce, urządzonej w gabinecie lub najlepiej w osobnym pokoju. Niestety nie w każdym mieszkaniu można wydzielić osobne, przeznaczone do tego celu pomieszczenie. W małych mieszkaniach najlepiej więc sprawdzą się klasyczne półki lub regał na książki. Oczywiście nie należy zapomnieć o tym, że zarówno regał, jak i półki powinny być wkomponowane w styl pomieszczenia, w którym się znajdują. Idealnym rozwiązaniem byłby zatem regał na książki, przygotowany na wymiar lub na specjalne zamówienie.

Jak zaaranżować domową biblioteczkę w salonie?

Regał na książki w salonie będzie najlepszym rozwiązaniem w każdym, nawet w niewielkim mieszkaniu. W przypadku pokoju o niewielkim metrażu można zaoszczędzić nieco miejsca, umieszczając regał lub półki w specjalnej wnęce w ścianie. Doskonałym miejscem na książki będzie także ciekawie rozbudowana szafka rtv lub szafa w zabudowie. Warto znaleźć miejsce na książki w swoim wnętrzu, gdyż często to właśnie one tworzą niepowtarzalny wystrój w salonie.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Biały stalowy regał na książki w salonie

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here