Nowoczesna łazienka to również nowoczesna ceramika i armatura.
5
(2)

Jeśli chcesz stworzyć niebanalną i nowoczesną łazienkę bez konieczności radykalnego remontu innowacyjna seria Geberit Monolith będzie doskonałym rozwiązaniem. Szeroki wybór modułów daje ogromne możliwości w projektowaniu niemal każdego wnętrza. Od teraz wzornictwo nabiera zupełnie nowego znaczenia – Geberit Monolith cechuje się nie tylko wyjątkowym designem, ale także przyjaznymi funkcjami, materiałami wysokiej jakości i ukrytą, nowoczesną technologią.

Spis treści artykułu:

Wiele możliwości w wielu wersjach

Moduły sanitarne Geberit Monolith pozwolą odmienić każdą łazienkę niezależnie od jej pierwotnej aranżacji. Uniwersalna konstrukcja sprawia, że można je połączyć z wieloma bateriami umywalkowymi i ceramiką dostępną na rynku. Instalacja natomiast nie wymaga żadnych prac budowlanych.

Jest to duża zaleta zarówno przy kreowaniu nowych pomieszczeń, jak i przy renowacji. Ponadto przy projektowaniu można dobrać odpowiedni kolor płyty przedniej modułu Monolith, wykonanej z wysokiej jakości bezpiecznego szkła. Do wyboru są 3 uniwersalne kolory: umbra, biały i czarny.

Geberit Monolith do umywalek

Moduł sanitarny Geberit Monolith do umywalek łączy funkcjonalność z przejrzystym wyrazistym wzornictwem. Urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, tj. szkło i aluminium ułatwiające utrzymanie czystości. Przemyślane rozwiązania systemu Monolith gwarantują szybkie i bezproblemowe przyłączenia do istniejących instalacji wodno-kanalizacyjnych, a także dostępnych na rynku umywalek i baterii.

Geberit MonolithGeberit Monolith do WC

Moduł sanitarny do WC doskonale pasuje do małych i dużych łazienek, idealnie współgrając z miskami ceramicznymi. Można również dobrać najlepiej pasujący kolor szklanej płyty – przed nią każda miska wygląda elegancko. Estetyczne proporcje, wysokiej jakości materiały i zaawansowana technologia tworzą nierozerwalne zestawienie czystej harmonii łazienki trafiającej w każdy gust.

Geberit Monolith Plus – gwiazda łazienki

Moduł Geberit Monolith Plus to prawdziwie wszechstronne urządzenie posiadające wiele przydatnych funkcji. Wyposażone jest m.in. w zintegrowany odciąg zanieczyszczonego powietrza wyposażony w filtr ceramiczny oraz wyjątkowo wygodne uruchamianie spłukiwania sensorem.

  Rodzaje umywalek. Która będzie najlepsza?

Najatrakcyjniejszą cechą modułu Geberit Monolith Plus jest funkcja oświetlenia ComfortLight, dodająca nastroju i wyrazu każdej łazience. Użytkownik ma możliwość ustawienia 7 kolorów podświetlenia, które nadadzą łazience indywidualnego charakteru. Dodatkowego poczucia komfortu nada czujnik oświetlenia wykrywający dzień i noc oraz delikatne spłukiwanie przy użyciu elektroniki typu soft-touch.

Mniej pracy – więcej łazienki

Moduły sanitarne Monolith dają także dużo swobody w wyborze rozwiązań dla nowej łazienki podczas remontu. Montując moduł Monolith unika się bałaganu ze względu na to, że instalacje w ścianach pozostają nienaruszone. Zarówno instalacja wodociągowa, jak i kanalizacyjna może być wykorzystana prawie bez przeróbek – ilość prac montażowych jest sprowadzona do niezbędnego minimum.

Funkcjonalne i stylowe wzornictwo

W przypadku modułu sanitarnego Geberit Monolith do umywalek można zdecydować się na wersję z ukrytymi szafkami bocznymi lub bez – daje to możliwość wykorzystania dodatkowego miejsca na kosmetyki, które zawsze są pod ręką, a przy tym zapewnia zachowanie czystości i higieny w łazience.

Dostępne są również wersje dla baterii stojących lub ściennych. Każdy moduł Monolith wyposażony jest standardowo w element mocujący, do którego można zamontować wieszaki na ręczniki. Wszystkie dodatki wyprodukowane są przez włoską firmę Emco, która stworzyła również lustro z ukrytymi szafkami na wzór modułu sanitarnego Geberit Monolith. Całość ceramiki do łazienki stanowi doskonały przykład połączenia wzornictwa z funkcjonalnością.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here