Szukasz idealnej deszczownicy? Wiemy, gdzie ją kupić!
5
(1)

Są takie chwile, gdy potrzebujemy szybkiego orzeźwienia, gdy musimy w kilka minut oczyścić ciało i umysł. Wyrzucić niepotrzebne myśli, nabrać sił. Na przykład po intensywnym treningu, albo tuż po przebudzeniu gdy chcemy się rozbudzić i zebrać energię do pokonania wyzwań dnia. Są też takie momenty, gdy marzymy o głębokim relaksie. Po długich godzinach pracy, gdy w zesztywniałym karku i ramionach gromadzi się stres, albo po wyjątkowo trudnych rozmowach, kiedy chcemy o czymś zapomnieć…

W obu tych sytuacjach przyjść nam na ratunek może zbawienne działanie wody. I wcale nie mamy tu na myśli długich relaksacyjnych kąpieli, bo kto dziś ma na nie czas? Równie dobre efekty może dać zaledwie kilka minut spędzonych w strugach przypominających ulewny deszcz. Wyczarowanie go w zaciszu domowej łazienki jest banalnie proste. Wystarczy sięgnąć po odpowiednią głowicę deszczownicy – rozwiązanie coraz popularniejsze i coraz bardziej doceniane nie tylko za komfort użycia, ale i oszczędność. Wszak kilkuminutowy prysznic zapewnia znacznie mniejsze zużycie wody niż kąpiel w wypełnionej po brzegi wannie.

Sam wybierz swój masaż

Proponowane dziś przez KLUDI deszczownice to najlepsza jakość wśród produktów armatury łazienkowej. Pozwalają one na uzyskanie strumieni o różnym ciśnieniu i kierunku wypływania wody. Dostępna w wersji okrągłej i kwadratowej głowica natrysku KLUDI A-QA, a także okrągła KLUDI FRESHLINE zapewniają delikatny masaż ciała przez swobodnie opadające krople. Średnice głowic (odpowiednio 30 i 25 centymetrów) gwarantują szeroki, komfortowy strumień. To idealna propozycja dla tych, którzy chcą spłukać z siebie trudy dnia. Poszukują przede wszystkim odprężenia – harmonii i spokoju.

Wyróżniająca się ergonomicznym, trójkątnym kształtem dwu lub trzyramienna KLUDI FIZZ to z kolei propozycja dla tych, którzy chcą więcej. Większa szerokość głowicy to szerszy strumień wody. Dodatkowo przełącznik umożliwia trójstopniową regulację rodzaju strugi. Może być ona miękka, relaksująca lub deszczowa. Mało tego – dzięki przegubom kulowym można regulować kąt ustawienia głowic, a co za tym idzie kąt wypływania strumienia z natrysku. Rączka wyposażona jest w 114 dysz, które zostały wykonane ze specjalnego miękkiego elastomeru, utrudniającego osadzanie kamienia, a jeśli nawet się pojawi można go bez problemu usunąć pocierając dysze palcem.

  Baterie z termostatem - wygoda czy zbędny gadżet?
W stylu takim jak lubisz

Szeroki wachlarz stylistyczny deszczownic KLUDI umożliwia wybór takiej, która idealnie wpisze się w aranżację konkretnej łazienki. Super cienkie KLUDI A-QA to gratka dla miłośników wyszukanego designu. Grubość głowicy natrysku wynosi tylko 6 lub 8 mm (w zależności od modelu), co sprawia, że jest to rozwiązanie, które świetnie będzie się komponowało z oszczędnymi w formie kabinami np. typu walk-in. KLUDI FIZZ to propozycja dla tych, którzy nie boją się niestandardowych, odważnych wzorniczo rozwiązań. Nietypowa, dwu, lub trzyramienna głowica,  stanowiąc jedną z głównych ozdób wnętrza, z pewnością przykuje uwagę użytkowników. Z kolei estetykę KLUDI FRESHLINE docenią miłośnicy klasycznego, harmonijnego wzornictwa. Jej spokojne, opływowe linie doskonale wpiszą się zarówno w przytulne łazienki, jak i wytworne pokoje kąpielowe.

Niezależnie od tego jaki styl i funkcje wybierzemy – deszczownica to zawsze dobry pomysł. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą KLUDI na stronę www.kludi.com/pl/

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here