Chcesz urządzić spa w łazience? Zobacz od czego zacząć.
5
(3)

To tu przygotowujesz się każdego kolejnego dnia. To w łazience regenerujesz się po męczących godzinach spędzonych w pracy. Warto więc podczas jej urządzania postarać się, by była w pełni komfortowa. Tym bardziej, że przecież wcale nie musi być pomieszczeniem służącym wyłącznie do mycia, bo producenci sprzętu sanitarnego już od dawna mają w swojej ofercie akcesoria, dzięki którym nie tylko zadbasz o higienę, ale też zrelaksujesz się niemal tak dobrze, jak podczas wizyty w ośrodku hydroterapii. Jak więc zamienić swoją łazienkę w salon spa?

Po pierwsze – jak zrobić dobry nastrój w domowym spa?

Prawdziwe odprężenie jest po prostu niemożliwe w źle zaaranżowanym wnętrzu. By twoja łazienka zamieniła się w domowe spa z prawdziwego zdarzenia, przed wyborem dużego sprzętu poświęć trochę czasu na to, by nadać jej odpowiedni charakter.

Wybierz płytki do łazienki i dodatki utrzymane w stonowanych, sprzyjających odpoczynkowi kolorach. Unikaj krzykliwych czerwieni, żółci czy pomarańczy, stawiając raczej na uniwersalną biel, a poza tym – błękity, zielenie czy jasne odcienie szarości.

Technologia w służbie relaksu

Poza odpowiednią atmosferą, relaksowi w łazience sprzyjają też ulubiona muzyka i właściwie dobrane oświetlenie. Możesz co prawda kupić zestaw lamp i zamontować w łazience sprzęt grający, jednak to rozwiązanie nie należy do najtańszych, a poza tym niektóre urządzenia są wrażliwe na wszechobecną w tym pomieszczeniu wilgoć.

Lepiej postawić na zestawy prysznicowe Grohe wyposażone w różne moduły ułatwiające odprężenie po męczącym dniu – świetlny, dźwiękowy oraz generujący kojącą parę.

Zaufaj specjalistom – jaki zestaw prysznicowy Grohe wybrać?

Zestawy prysznicowe Grohe z linii F-digital Deluxe wyróżniają się nie tylko wieloma możliwościami i interesującym designem, ale też inteligentnym wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki stacji dokującej umieszczonej poza kabiną, funkcję centrum sterowania może pełnić iPod Touch 4G. Korzystając z niego ustalisz intensywność pary, zmienisz utwór muzykę lub barwę światła LED. Wystarczy zainstalować dedykowaną do zestawów prysznicowych Grohe aplikację GROHE SPA.

  Mini gabinet SPA - miejsce odpoczynku w domu

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here