Wanna wolnostojąca to twoje marzenie? Zobacz ofertę firmy Ravon i wybierz wannę dla siebie!

Marka Ravon od wielu lat zajmuje się produkcją nowoczesnych i designerskich wanien. Wszystkie produkty tej firmy wykonywane są ręcznie przez polskich rzemieślników. Dzięki takiemu indywidualnemu podejściu do produktu każda wanna wolnostojąca firmy Ravon cieszy się wysoką jakością wykonania i jest idealnie dopasowana do potrzeb i możliwości klienta. Są one przykładem na to, że ceramika do łazienki może być nie tylko funkcjonalna, ale też i piękna.

Nowoczesna wanna wolnostojąca do twojej łazienki

W ofercie firmy Ravon znajduje się obecnie sześć modeli wanien wolnostojących, którym odpowiadają odpowiednie kształty:
Ambiente, Elisium, Euphoria, Modern, Modern New, Venus.

Każda z tych wanien ma ponadczasowy i z jednej strony niepowtarzalny design, który doskonale wkomponuje się w przestrzeń każdej nowoczesnej czy tradycyjnej łazienki. Niektóre z modeli, jak Modern czy Modern New będą idealnie prezentować się we wnętrzach minimalistycznych lub tych o nieco eklektycznym wystroju łazienki lub salonu kąpielowego. Wanna wolnostojąca Euphoria ma z kolei “pazur” i bardzo dobrze wygląda w awangardowych, odważnych wnętrzach. Z kolei Elisium odpowiada na oczekiwania bardziej zachowawczych projektów. Venus i Ambiente to duże wanny, “olbrzymy” Ravona, które potrzebują dużej przestrzeni, żeby je odpowiednio wyeksponować.Zalety wanien firmy Ravon

Dzięki nowoczesnej technologii stosowanej podczas wykonywania wanien Ravon zewnętrzna warstwa może być wykonana w dowolnym kolorze z firmowej palety barw. Oczywiście zewnętrza powłoka może zostać wykonana zarówno w macie, jak i na wysoki połysk i jest ona barwiona w masie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będą widoczne potencjalne zarysowania.

 

Designerska wanna wolnostojąca firmy Ravon
4 (80%) 3 ocen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here