Wanna wolnostojąca to twoje marzenie? Zobacz ofertę firmy Ravon i wybierz wannę dla siebie!
4.3
(6)

Marka Ravon od wielu lat zajmuje się produkcją nowoczesnych i designerskich wanien. Wszystkie produkty tej firmy wykonywane są ręcznie przez polskich rzemieślników. Dzięki takiemu indywidualnemu podejściu do produktu każda wanna wolnostojąca firmy Ravon cieszy się wysoką jakością wykonania i jest idealnie dopasowana do potrzeb i możliwości klienta. Są one przykładem na to, że ceramika do łazienki może być nie tylko funkcjonalna, ale też i piękna.

Nowoczesna wanna wolnostojąca do twojej łazienki

W ofercie firmy Ravon znajduje się obecnie sześć modeli wanien wolnostojących, którym odpowiadają odpowiednie kształty:
Ambiente, Elisium, Euphoria, Modern, Modern New, Venus.

Każda z tych wanien ma ponadczasowy i z jednej strony niepowtarzalny design, który doskonale wkomponuje się w przestrzeń każdej nowoczesnej czy tradycyjnej łazienki. Niektóre z modeli, jak Modern czy Modern New będą idealnie prezentować się we wnętrzach minimalistycznych lub tych o nieco eklektycznym wystroju łazienki lub salonu kąpielowego.

Wanna wolnostojąca Euphoria ma z kolei „pazur” i bardzo dobrze wygląda w awangardowych, odważnych wnętrzach. Z kolei Elisium odpowiada na oczekiwania bardziej zachowawczych projektów. Venus i Ambiente to duże wanny, „olbrzymy” Ravona, które potrzebują dużej przestrzeni, żeby je odpowiednio wyeksponować.

Zalety wanien firmy Ravon

Dzięki nowoczesnej technologii stosowanej podczas wykonywania wanien Ravon zewnętrzna warstwa może być wykonana w dowolnym kolorze z firmowej palety barw. Oczywiście zewnętrza powłoka może zostać wykonana zarówno w macie, jak i na wysoki połysk i jest ona barwiona w masie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będą widoczne potencjalne zarysowania.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.3 / 5. Ilość ocen: 6

Brak ocen!

  Noken Mood – futurystyczne klimaty łazienkowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here