Podoba ci się to połączenie kolorów i faktur? Zobacz, jak wygląda nasza sypialnia w nowojorskim stylu.
4.7
(6)

Jak urządzić wnętrze w nowojorskim stylu?

Wystylizowanie mieszkania w stylu nowojorskiego apartamentu to spore wyzwanie. Wszystkie elementy powinny być swego rodzaju mieszanką – a jednocześnie powinny idealnie do siebie pasować.

Warto wybrać akcent kolorystyczny w postaci mocnego, soczystego koloru. Wnętrze takie powinno być dość wysokie i przestronne. Klimatu może dodać oświetlenie, wręcz scenograficzne, filmowe. Wnętrza nowojorskie dzięki swojemu eklektycznemu charakterowi pozwalają na łączenie i wykorzystanie mebli w różnym stylu.

Nasza sypialnia w nowojorskim stylu

Inspiracją aranżacji nowoczesnej sypialni nowojorskie apartamenty które nadały bardzo unikatowy charakter tej przestrzeni. Celem było stworzenie we wnętrzu artystycznego nieładu, jednak żaden kolor w sypialni  ani mebel nie jest tu przypadkowy.

Kolory, meble, dodatki

Ciepły beż, który znajduje się na większość ścian, wprowadza do wnętrza spokój i ukojenie. Akcent intensywnego niebieskiego ożywił sypialnię. Na jego tle znakomicie wygląda łóżko z tapicerowanym wezgłowiem. Efekt optycznego powiększenia przestrzeni został uzyskany dzięki panelom podłogowym w kolorze bielonego dębu.

Aranżując sypialnię w takim stylu, przydatne mogą okazać się inspiracje ze scenografii filmowych. W amerykańskich filmach, również tych starszych, bez problemu odnajdziemy interesujące nas wnętrza, a wraz z nimi- pomysły.

Detale mają znaczenie w sypialni o stylu nowojorskim

„Kącik urody” tworzy ściana z graficzną tapetą, przy której ustawiona została drewniana toaletka z lustrem w rzeźbionej ramie oraz nowoczesne, przezroczyste krzesło. Szafki nocne są przewrotnym i nowoczesnym akcentem w sypialni. Małe, kwadratowe lustra, którymi oklejone zostały boki i blat, nadały kubikom wytworności.

1 KOMENTARZ

  1. Niesamowita aranżacja sypialni w stylu nowojorskim. Taka nowoczesne aranżacja, coś co mi mega przypadło do gustu ! Liczę na kolejne równie piękne propozycje :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here