Zobacz, jak została urządzona nasza jasna sypialnia z nutą limonki. Zapraszamy do galerii.
5
(2)

Miejsce błogiego wypoczynku urządzono tak, aby nic nie zakłócało tego stanu. Jasna sypialnia to zdecydowanie miejsce, gdzie można się zrelaksować. Ale żeby nie było zbyt nudno, ten pomysł na aranżację sypialni został wzbogacony o odrobinę intensywnego koloru – limonki.

Spis treści artykułu:

Jak urządzić jasną sypialnię?

Jasne ściany, białe łóżko, lekkie zasłony. Wszystko perfekcyjnie dobrane, tak, by nie wprowadzać stylistycznego chaosu. Bohater każdej sypialni – łóżko. Proste, duże, wygodne, z zagłówkiem podnoszącym komfort. Otulona w trzech kolorach sypialnia bieli, szarości i limonce.
W takim zestawieniu dwie limonkowe poduszki działają bardzo energetycznie. Nocne stoliki, proste, bez zbędnych udziwnień, na nich skromne lampki, które tworzą niezwykły klimat dzięki ciepłemu światłu. Przytulność potęgują popielaty dywaniki i miękkie firanki oraz zasłony subtelnie chroniące przed promieniami słońca.

Sypialnia w wyjątkowym stylu

Dwa akcenty odróżniające sypialnie od wielu innych to panele filcowe za łóżkiem, które poprzez swój materiał i kolor nadają lekko męskiego rysu, ale dla równowagi tuż naprzeciwko wrzosowa ściana z białym napisem po francusku. Bardzo kobiecy i romantyczny detal, który tworzy klimat i indywidualny charakter całości.


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Książki w sypialni, czyli kącik do czytania przed snem

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here