Pokazujemy, jak stworzyć przytulną aranżację salonu z aneksem. Zajrzyj do galerii.
5
(2)

Nowoczesność nie oznacza, że musimy rezygnować z ciepłego i spokojnego charakteru wnętrza. Zobacz, jak wypadła nasza aranżacja salonu z aneksem, a dowiesz się, jak stworzyć przytulne wnętrze

Trik: drewniana ciemna podłoga ociepla nowoczesne wnętrze.

Nowoczesność w kuchni i jadalni

Wystrój tego wnętrza to nowoczesna przytulność z designerskimi detalami. Część kuchenna to proste, minimalistyczne szafki – kiedy kuchnia otwarta jest na salon to powinna być bardzo bezpieczną strefą, nie rzucająca się w oczy. Dzięki temu unikniemy stylistycznego bałaganu.

Jedyną ozdobą jest tutaj twórczy napis na ścianie, czarna klasyczna czcionka na białym tle. Francuska sentencja wyostrza apetyt czyniąc wnętrze bardziej indywidualnym. Jadalnia urządzona prosto i nowocześnie. Czarny stół plus białe krzesła, zestaw graficzny i bardzo uniwersalny.

Nowoczesny, ciepły i kreatywny salon

Miejsce wypoczynku to duża, wygodna sofa i biały kawowy stolik w klasycznym stylu. Ciepła i przytulności dodają aranżacji zasłony w naturalnym odcieniu, drewniana podłoga, która jednocześnie łączy wszystkie trzy strefy estetycznie i miękki, jasny dywan (świetne miejsce do zabawy w gry planszowe ;)). Wnętrze przepełnione jest światłem, co dodatkowo potęguje uczucie ciepła.


Zobacz zdjęcia naszej aranżacji salonu z aneksem:

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Jak oddzielić kuchnię od salonu? 10 ciekawych pomysłów.

13 KOMENTARZE

  1. Pani Igo Bardzo proszę o podanie modelu podłogi. Bardzo mi się spodobała, a nie mogę dopasować żadnej z ofery quickstep.

  2. Witam czy mogę prosić o numery wszystkich farb użytych w tym mieszkaniu wiem że ten jaśniutki szary to G499 a pozostały jasny beż na ścianach z oknami i ten ciemny to jakie konkretnie numerki ?dziękuję

  3. „Kropką nad i” jest tapeta z elementami drewna .Można prosić o informację o niej ? – Przedstawione rozwiązanie jest inspiracją do naszej nowej koncepcji wystroju wnętrza mojego mieszkania- z wykorzystaniem tej tapety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here