Szukasz inspiracji na aranżację mieszkania w stylu loft? Zobacz zdjęcia naszej aranżacji.
5
(1)

Mieszkanie w stylu industrialnym to propozycja dla odważnych. Surowe klimaty we wnętrzach niestety nie cieszą się popularnością wśród większości. Wszechobecny beton, monochromatyczne barwy i zimna stal są doceniane jedynie przez prawdziwych fanów wnętrz industrialnych. Jeżeli szukasz pomysłu na aranżację salonu w stylu industrialnym, zobacz nasz pomysł na loft.

Pomysł na loft, czyli styl industrialny we wnętrzach

Jednobarwna, szara kolorystyka tego materiału świetnie współgra z ciepłymi i przytulnymi meblami i dodatkami, drewnem i tkaninami. Tworzy surowy klimat, ale nie dominuje. W parze z cegłą zyskuje industrialną klasykę. Odsłonięcie betonowych bloków to propozycja dla lubiących przemysłowe wnętrza. Żeby jednak mieszkanie maiło domowy, nie fabryczny charakter zadbajmy o dekoracyjne detale, które połączone w prosty sposób z surowym wizerunkiem stworzą przenikającą się całość.

Białe papierowe wielki lampy nad drewnianym stołem. Oliwkowa sofa w rozmiarze XL i piękna drewniana podłoga dająca poczucie bezpieczeństwa to eko motywy doskonale współgrające z przemysłowym, „nagim” sufitem. Wybierając oświetlenie sufitowe wybierzmy takie, które synchronizować będą z prostotą stropu. Lampy, które nie odwrócą uwagi, a podkreślą jego wyjątkowość.Zobacz także inne loftowe wnętrza:


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Artystyczne, amerykańskie mieszkanie w stylu loftowym

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here