Zobacz, jak odświeżyć wygląd małego mieszkania i przygotować je na przyjście dziecka.

Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w 6-tym odcinku programu DEKORADY.

Jak przeprowadzić metamorfozę mieszkania?

Za nami kolejna udana metamorfoza. Niewielkie mieszkanie nie tylko zostało odświeżone, ale też zyskało na funkcjonalności. W nowym mieszkaniu wzięliśmy pod uwagę nowe preferencje domowników. Zależało im na tym, żeby wnętrze było nowoczesne, ciepłe i przede wszystkim dostosowane do potrzeb nowego członka ich rodziny. Wystrój kuchni został odświeżony i „ugładzony” przez pozbycie się zielonych frontów. Dzięki frontom w neutralnym kolorze jest ona estetyczną kontynuacją salonu. Z tego wnętrza zniknął też niefunkcjonalny barek, który został zastąpiony przez praktyczną, nowoczesną, przeszkloną zabudowę.

Salon zyskał zupełnie nowe życie. Beże zostały zastąpione przez biel i szarości. Monochromatyczne barwy są tylko bazą dla mocniejszych kolorów w salonie, jak turkus i czerwień. W salonie udało się też wygospodarować miejsce do pracy dla Łukasza i kącik jadalniany.
Łazienka, mimo zmiany metrażu, również zyskała na funkcjonalności. W tym wnętrzu także nie zabrakło miejsca na praktyczne schowki. W przedpokoju również pojawiła się praktyczna zabudowa, która może pomieścić wszystkie skarby właścicieli mieszkania.

Jak urządzić sypialnię z kącikiem dla dziecka

Największą metamorfozę we wnętrzu, oprócz wystroju łazienki, przeszła także sypialnia. Pierwsze z pomieszczeń zostało zmniejszone kosztem tego drugiego. Dzięki przesunięciu ściany udało się zyskać miejsce w sypialni nie tylko na łóżeczko dla dziecka, ale też na funkcjonalną szafę wnękową.

Sypialnia jest nowoczesna, prosta i estetyczna. Czarno-biała komiksowa fototapeta doskonale wpisuje się w to wnętrze. Nasi inwestorzy nie zamierzali wtłaczać córki w różowe ramy słodkich dziewczęcych klimatów. Aranżacja mini pokoju dziecięcego w sypialni to w zasadzie białe łóżeczko, postawione obok łóżka rodziców.

Mieszkanie urządzone wcześniej przez inwestorów, zyskało dziś zupełnie nowego charakteru. Co najważniejsze, jest teraz gotowe na przyjęcie jeszcze jednego członka rodziny.

Jak w małym mieszkaniu wygospodarować miejsce dla dziecka
5 (100%) 2 ocen

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here