Zobacz, jak zaaranżować wnętrze mieszkania i wkomponować czerń we wnętrze.
4.5
(2)

Wnętrze stylem przypominające te z lat 90. ubiegłego wieku dostało zupełnie nowe życie. Jak zmieniło się wnętrze i kto je zaprojektował?

Projektantem, który podjął się tego zadania był Przemek Lisiecki. Musiał się on zmierzyć ze specyficznym dość stylem naszej inwestorki, której marzeniem były mroczne, pałacowe wnętrza. Za jej namową w mieszkaniu powstał między innymi zupełnie czarny przedpokój.

Kolor ten zagrał również główną rolę w wystroju łazienki, gdzie został zestawiony z klasyczną bielą. Monochromatyczne połączenie znalazło również swoje miejsce w kuchni, gdzie pojawiła się zabudowa na wysoki połysk. Przemek wprowadził do mieszkania inwestorki również wiosenny akcent. Na balkonach pojawiły się niewielkie zielone, drzewka w doniczkach, które ożywiły widok za oknem w salonie i sypialni.

Specjalny projekt: sypialnia

Aranżacja sypialni inwestorki. Tu również nie mogło zabraknąć koloru czarnego, który ozdobił wezgłowie łóżka. Cała ściana wyłożona została trójwymiarowymi panelami dekoracyjnymi, które następnie zostały przemalowane na czarno. Zaakcentowany został również trójwymiarowy wzór w kształcie różyczek. Nieco ponad ramą łóżka różyczki zostały przemalowane na złoto.

architekt: Przemysław Lisiecki
współpraca projektowa: Elżbieta Kuźniacka

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Metamorfozy wnętrz: Jak za pomocą tekstyliów zmienić charakter wnętrza?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here