4
(6)

Czy siedząc na swoim niewielkim tarasie, w bloku, na 5 piętrze, patrzysz z tęsknotą na pobliskie osiedle domków jednorodzinnych? Może myślisz, że jest poza Twoim zasięgiem? Jednak koszt 100m2 mieszkania w dobrej lokalizacji w Warszawie to niebagatelna kwota. Może warto zamienić je na DOM? Jeśli marzysz o domu z ogródkiem, takie 150m2, trzy sypialnie, salon, dwie łazienki, a do tego 300m2 ogródka – przyjrzyj się naszej propozycji.

Zobacz zdjęcia przed:

Małe domy w mieście cieszą się rosnącym zainteresowaniem. To również doskonała inwestycja. Dom, który wypatrzyliśmy na Warszawskiej Sadybie szuka nowego właściciela. Może to Twój Wymarzony Dom?

Zespół Vision Home przygotował pełną analizę potencjału tej nieruchomości. Ktoś może widzi ruderę na Sadybie? MY widzimy piękny, modernistyczny dom na sporej działce (ok. 400m2). Na parterze prawie 50m2 otwartej przestrzeni: salon, jadalnia, kuchnia. Wyjście na taras i do ogrodu. Architekt zaproponował ciekawe rozwiązanie na powiększenie tej powierzchni – nadwieszony wykusz, wysunięty w stronę ogrodu na 2 m. TO duży plus tego domu, bo dzięki temu, że to narożny segment, jest taka możliwość. Możemy też oszklić klatkę schodową . To będzie bardzo doświetlona przestrzeń, bo ogród jest od strony południowej. Na piętrze architekt rozplanował 3 sypialnie i dużą łazienkę z oknem. Zmieści się tu zarówno wanna , jak i spory brodzik. Z każdej sypialni są wyjścia na balkony. Można tą przestrzeń oczywiście zaprojektować inaczej, pod potrzeby nowego właściciela.

Zobacz zdjęcia projektu domu po modernizacji:

Mamy jeszcze przyziemie. Kiedyś zwane piwnicą. Dziś te przestrzenie zyskują nową funkcję. Zaplanowaliśmy tu pokój rekreacyjny lub gabinet. Sporą garderobę. Tutaj również będzie druga łazienka  z prysznicem.

Vision Home to zespól fachowców z różnych branż, których doświadczenie w architekturze, budowie domów i w nieruchomościach stanowi wsparcie dla Ciebie  w całym procesie od pierwszej myśli „chciałbym mieć dom” do momentu wprowadzenia się do niego. Mamy na koncie wiele realizacji, szczególnie modernizacji tak modnych teraz domów-kostek.

  Wybieramy domek narzędziowy do ogrodu

Znajdziemy, zaprojektujemy i Zmodernizujemy stary dom z potencjałem, w dobrej lokalizacji.

Brzmi ciekawie? Ten właśnie Dom może być Twój. Dzieci będą miały się gdzie bawić, pies pobiegać, a znajomi chętnie wpadną na grilla. Miło będzie posiedzieć z rodziną w cieniu wiekowego drzewa orzechowego.

Ofertę sprzedaży prezentujemy na naszej stronie http://visionhome.pl/na-sprzedaz/maly-miejski-dom-na-sadybie/

Jeśli jesteś zainteresowany/a, możesz także zadzwonić na numer 500 21 66 77

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4 / 5. Ilość ocen: 6

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here