Wiszące lampy do sypialni
0
()

Mimo że lampy na nocnych stolikach zapewnią odpowiednie światło żeby oświetlić łóżko i jego najbliższą okolicę, nie zapewnią odpowiedniej ilości światła w pomieszczeniu.

Z drugiej strony jednak światło w sypialni powinno być nastrojowe i wyciszające. Lampy górne, mimo że dostarczają najwięcej światła nie zapewnią odpowiedniego klimatu w tym pomieszczeniu. Idealnym rozwiązaniem będą więc lampy wiszące nad łóżkiem lub kinkiety. Jak wybrać odpowiednie oświetlenie nad łóżkiem?

Lampy wiszące nad łóżkiem w sypialni

Oczywiste jest, że lampy nad łóżkiem nie powinny być ciężkie i duże, gdyż po pierwsze może być to niebezpieczne, a po drugie będzie niepraktyczne w użytkowaniu. Najlepiej więc wybrać wiszące lampy z niewielkim kloszem, które nie tylko będą doskonałą ozdobą każdej sypialni, ale także zapewnią odpowiednią ilość światła.

Mając na uwadze fakt, że światło w sypialni nie powinno być zbyt mocne, ale też zbyt zaciemnione, należy wybierać lampy z mlecznym, szklanym kloszem. Jeżeli lampy wiszące nie pasują do stylu pomieszczenia warto pokusić się o wybór dekoracyjnych kinkietów.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

  Kinkiety do sypialni - nie tylko do czytania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here