Białe meble i dodatki - zobacz, gdzie je kupić. Nasza sypialnia w bieli.
5
(1)

Stonowane barwy, proste meble, niewielka ilość wyposażenia i dodatków wg opinii ekspertów bardzo dobrze wpływa na nasz wypoczynek.

Dodatki i meble do sypialni w bieli

Czystość bieli na ścianach, drzwiach PIU DESIGN, łóżku, garderobianym stelażu firmy ELFA i… wannie z Artvillno, która jest w sypialni niespodzianką. Jej doskonała „lokalizacja” pozwala podziwiać niebo, tuż obok biokominek firmy Kratki, który w tak subtelnym sterylnym wnętrzu dodaje poczucia ciepła i przytulności. Jest kontrapunktem dla surowej żywicy epoksydowej Colledani. Biały kolor w sypialni sprawia, że wnętrze to spełnia swoje zadanie w stu procentach.

Sypialnia pięknie doświetlona dzięki dwóm oknom w maksymalnym stopniu wpuszcza promienie słoneczne, dzięki czemu ascetyczna sypialnia tonie w ich blasku. Kroplą koloru w morzu bieli jest mocno pomarańczowy fotel i… jeden element dekoracyjny w sypialni: obraz, a dokładnie czerwony pasek na obrazie Jerzego Nowosielskiego – Muzyka nocą z Desy Modern, wiszący nad łóżkiem.

Tak niewiele wystarczy, by efekt wystroju sypialni był tak doskonały. Kropką nad „i” są dwie lampy ze Square Space zawieszone dość nisko, by pełniły funkcje lamp nocnych. Ich nienaganne wzornictwo wtapia się w tło czyniąc sypialnie pełniejszą.


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Książki w sypialni, czyli kącik do czytania przed snem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here