Narzuta na łóżko
0
(0)

Narzuta na łóżko pełni bardzo ważną funkcję. W ciągu dnia ochrania pościel, w której śpimy przed zabrudzeniem. Dzięki temu kołdry i poduszki dużo wolniej ulegają działaniu takich czynników, jak kurz i innego typu bród. Pościel chroniona narzutą jest również uodporniona na uszkodzenia mechaniczne, takie jak przetarcia. Nie jest to jedyny sposób wykorzystania kapy — może być też użyta jako narzuta na kanapę. Bez wątpienia warto się wyposażyć w to przydatne akcesorium, warto się jednak zastanowić, jak konkretnie wybrać model tego produktu.

Spis treści artykułu:

Czym różnią się poszczególne narzuty do sypialni?

Pierwszym najważniejszym elementem, na który trzeba zwrócić uwagę, wybierając konkretną narzutę do sypialni są wymiary. Należy wybrać produkt, który będzie kompatybilny z posiadanym modelem łóżka. Warto kierować się zasadą, że narzuta nie powinna dosięgać do podłogi, ponieważ wtedy jej brzegi będą zbierać zanieczyszczenia z posadzki. Jest to zwyczajnie niehigieniczne i sprzyja roznoszeniu się brudu. Najbardziej obszerne narzuty dostępne w naszym asortymencie mają nawet 220×240 cm. Sprawdzą się one w przypadku obszernych mebli, z jednoosobowego łóżka tak duże przykrycie mogłoby się zsunąć.

Innym ważnym elementem, nad którym warto się zastanowić, wybierając narzutę do sypialni jest materiał, z którego została ona wykonana. W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty welurowe, futrzane, żakardowe. Satynowe narzuty w sklepie Łóżkoholicy to opcja dla osób kochających elegancję. Ciekawym rozwiązaniem są również kapy pikowane. Dwustronne nakrycia umożliwiają z kolei rozłożenie narzuty na dwa sposoby. Dysponujemy również specjalnymi modelami przeznaczonymi do ochrony kap i narożników. Wejdź na stronę:https://www.lozkoholicy.pl/pol_m_Salon-i-Sypialnia_Narzuty-na-lozko-i-kanape-1664.html, aby obejrzeć wszystkie dostępne produkty.

Jaki wybrać kolor narzuty do sypialni?

Najprzyjemniejszą częścią procesu wybierania narzuty jest poszukiwanie odpowiedniego koloru. Oczywiście przed zakupem, warto dokładnie przyjrzeć się własnej sypialni i zastanowić nad tym, jaka barwa będzie najlepsza. Specjaliści zajmujący się aranżacją wnętrz twierdzą, że w sypialni powinny dominować jasne, pastelowe barwy, ponieważ mają one właściwości wyciszające oraz wprowadzają atmosferę relaksu.

  Urządzamy sypialnię – czym się kierować podczas projektowania wnętrza w nadmorskiej stylizacji

Zdarza się jednak, że szczególnie w dużych pomieszczeniach stawia się na zupełnie inne rozwiązania, np. ciemne barwy lub ciekawe zróżnicowane wzory, które mogą stanowić centrum kompozycji całego pomieszczenia. Wybierz więc takie rozwiązanie, które będzie najlepiej korespondowało z Twoją wrażliwością.

W naszym sklepie znajdziesz bardzo szeroki wybór produktów, które mieszczą się w całym spektrum barwnym. Są to narzuty białe, szare, różowe, koralowe, żółte, złote, błękitne, zielone, oliwkowe, morskie, brązowe, bordo, a nawet czarne. Ciekawym rozwiązaniem są również drobne połyskujące akcenty. Na stronie https://www.lozkoholicy.pl/ znajdziesz wszystkie informacje, których potrzebujesz.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here