Narzuta na łóżko
0
()

Narzuta na łóżko pełni bardzo ważną funkcję. W ciągu dnia ochrania pościel, w której śpimy przed zabrudzeniem. Dzięki temu kołdry i poduszki dużo wolniej ulegają działaniu takich czynników, jak kurz i innego typu bród. Pościel chroniona narzutą jest również uodporniona na uszkodzenia mechaniczne, takie jak przetarcia. Nie jest to jedyny sposób wykorzystania kapy — może być też użyta jako narzuta na kanapę. Bez wątpienia warto się wyposażyć w to przydatne akcesorium, warto się jednak zastanowić, jak konkretnie wybrać model tego produktu.

Czym różnią się poszczególne narzuty do sypialni?

Pierwszym najważniejszym elementem, na który trzeba zwrócić uwagę, wybierając konkretną narzutę do sypialni są wymiary. Należy wybrać produkt, który będzie kompatybilny z posiadanym modelem łóżka. Warto kierować się zasadą, że narzuta nie powinna dosięgać do podłogi, ponieważ wtedy jej brzegi będą zbierać zanieczyszczenia z posadzki. Jest to zwyczajnie niehigieniczne i sprzyja roznoszeniu się brudu. Najbardziej obszerne narzuty dostępne w naszym asortymencie mają nawet 220×240 cm. Sprawdzą się one w przypadku obszernych mebli, z jednoosobowego łóżka tak duże przykrycie mogłoby się zsunąć.

Innym ważnym elementem, nad którym warto się zastanowić, wybierając narzutę do sypialni jest materiał, z którego została ona wykonana. W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty welurowe, futrzane, żakardowe. Satynowe narzuty w sklepie Łóżkoholicy to opcja dla osób kochających elegancję. Ciekawym rozwiązaniem są również kapy pikowane. Dwustronne nakrycia umożliwiają z kolei rozłożenie narzuty na dwa sposoby. Dysponujemy również specjalnymi modelami przeznaczonymi do ochrony kap i narożników. Wejdź na stronę:https://www.lozkoholicy.pl/pol_m_Salon-i-Sypialnia_Narzuty-na-lozko-i-kanape-1664.html, aby obejrzeć wszystkie dostępne produkty.

Jaki wybrać kolor narzuty do sypialni?

Najprzyjemniejszą częścią procesu wybierania narzuty jest poszukiwanie odpowiedniego koloru. Oczywiście przed zakupem, warto dokładnie przyjrzeć się własnej sypialni i zastanowić nad tym, jaka barwa będzie najlepsza. Specjaliści zajmujący się aranżacją wnętrz twierdzą, że w sypialni powinny dominować jasne, pastelowe barwy, ponieważ mają one właściwości wyciszające oraz wprowadzają atmosferę relaksu.

  Urządzamy sypialnię – czym się kierować podczas projektowania wnętrza w nadmorskiej stylizacji

Zdarza się jednak, że szczególnie w dużych pomieszczeniach stawia się na zupełnie inne rozwiązania, np. ciemne barwy lub ciekawe zróżnicowane wzory, które mogą stanowić centrum kompozycji całego pomieszczenia. Wybierz więc takie rozwiązanie, które będzie najlepiej korespondowało z Twoją wrażliwością.

W naszym sklepie znajdziesz bardzo szeroki wybór produktów, które mieszczą się w całym spektrum barwnym. Są to narzuty białe, szare, różowe, koralowe, żółte, złote, błękitne, zielone, oliwkowe, morskie, brązowe, bordo, a nawet czarne. Ciekawym rozwiązaniem są również drobne połyskujące akcenty. Na stronie https://www.lozkoholicy.pl/ znajdziesz wszystkie informacje, których potrzebujesz.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here