HERRÅKRA Fotel zolty_4
0
()

Podaruj sobie przestrzeń pełną harmonii

W dzisiejszym świecie, gdzie każdy moment wydaje się pędzić niczym muśnięty skrzydłem motyla, znajdź czas na chwilę relaksu. Fotel HERRÅKRA Diseröd w kolorze ciemnożółtym wprowadzi do Twojego życia wyspę spokoju, elegancji oraz bezpretensjonalnego komfortu.

Design, który budzi emocje

Wyraziste linie i zaokrąglone kształty fotela HERRÅKRA przypominają obiekt sztuki, który w niebanalny sposób uzupełni przestrzeń, stając się centrum inspiracji. Fotel zaprasza wręcz do zatopienia się w jego objęciach po długim dniu pracy czy do rozsmakowania się w chwili ciszy z dobrą książką.

Efekt „Wow” w Twoim Domu

Zaokrąglona forma oparcia i boków, tworzy kompozycję niczym kwiat, który sprawi, że Twoje wnętrze rozkwitnie nowymi możliwościami aranżacyjnymi. Pomyśl, jak pięknie HERRÅKRA komponuje się z minimalistycznymi dodatkami, które podkreślą jego unikatowy charakter.

Komfort spotykający się z funkcjonalnością

Pokrycie fotela wykonane jest z tkaniny Diseröd, która dzięki barwieniu w masie zachowuje żywotność kolorów. Niezwykle przydatną cechą jest łatwość w utrzymaniu czystości materiału – wystarczy suche przetarcie, by usunąć niechciane plamy. Dziesięcioletnia gwarancja potwierdza jakość, na którą możesz liczyć.

Innowacja i trwałość w detalach

  • Tkanina: 100% poliester z odzysku ekologicznego
  • Oparcie i siedzisko: połączenie sklejki, litego drewna i pianki poliuretanowej o różnej gęstości
  • Nogi: stal pokryta epoksydową powłoką proszkową

Pielęgnacja, która nie przytłacza

Bezkompromisowy w swojej elegancji, fotel HERRÅKRA nie wymaga od Ciebie nadzwyczajnych działań konserwacyjnych. Odkurzanie i okazjonalne przetarcie wilgotną szmatką wystarczą, by cieszyć się jego doskonałym stanem przez lata.

Przestrzeń inspiracji odnaleziona!

Autorskie podejście projektantki Oli Wihlborg oraz przemyślane połączenie materiałów o wysokiej wytrzymałości to nie tylko mebel — to strefa dla Twojego osobistego rozwoju i domowego well-being. Pozwól sobie na chwilę oddechu w otoczeniu, które sprzyja twórczemu myśleniu i daje poczucie głębokiej satysfakcji.

  Jakie kolory w wystroju wnętrz będą modne w 2020 roku?

Transformacja twojego domu

Otocz się pięknem, które inspiruje do zmian i pozwala dostrzegać w codzienności to, co wyjątkowe. Fotel HERRÅKRA jest jak mantra przypominająca, że piękno tkwi w detalu, a doskonałość jest wyborem.

Wyposaż swoje wnętrze w mebel, który poza funkcjonalnością wnosi również duszę i opowieść o stylu, trwałości i wyrafinowaniu. Zdobądź komfort połączony z elegancją — postaw na fotel HERRÅKRA Diseröd.

Zapraszamy do odwagi w tworzeniu przestrzeni, która mówi więcej niż tysiąc słów.

Źródło:ikea.com

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here