0
()

Dominujący od lat we wnętrzarskich trendach styl loftowy oraz minimalizm zmieniają oblicze. Do chłodnych minimalistycznych wnętrz, gdzie dotychczas dominowały biel i szarość oraz szkło, wkraczają proste w formie dodatki w kolorze złotym. Udomowienie tego stylu, który często kojarzy się z wnętrzami biurowymi, przejawia się teraz w przełamaniu monochromatycznej kolorystki, nielicznych lecz wyrazistych dodatkach, oraz wprowadzeniu złota czy miedzi. Pojawiają się też dywany na betonowej podłodze, czy ozdobne drewniane meble z duszą, obok stalowych i ażurowych konstrukcji.

Podobnie sytuacja ma się we wnętrzach loftowych. Obok stali, szkła, betonu, cegły i rdzy, w takim wnętrzu też doskonale odnajdą się złote dodatki.

Przedstawiamy dziś intrygującą stylistycznie rodzinę Lamp FITU. Prezentowaliśmy inne lampy z tej kolekcji w poprzednich artykułach.

 

W prezentowanej kolekcji znajdziemy dyskretne, minimalistyczne lampy stojące. Delikatne i eteryczne, jednak te w kolorze złotym pięknie dopełnią wnętrze salonu lub gabinetu. Jeśli ktoś chce pozostać przy bardziej klasycznym rozwiązaniu, mamy tu do wyboru kolor czarny, biały i srebrny (aluminium polerowane).

 

Nowoczesne oprawy, gdzie żarówka stanowi element dekoracyjny, występują we wszystkich modelach lamp, zarówno tych wiszących, jak i podłogowych czy kinkietach. Projektanci wnętrz dostrzegają dziś potencjał w takich oprawach, gdyż sprawdzą się nie tylko we wnętrzach nowoczesnych, ale też stylizowanych. Wybrane modele Lamp FITU współpracują z System inteligentnego sterowania oświetleniem SMART HOME VALETO.

Lampę FITU znajdziesz na stronie www.spotline.pl

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

  Jak urządzić salon w 2019 roku - najmodniejsze aranżacje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here