Lampy bazaltowe
5
(1)

Trend na eco-design to już nie tylko kwestia mody, ale przede wszystkim dbałości o dobro środowiska, które stoi przed ogromnym zagrożeniem. ECO dotyczy wszystkich dziedzin naszego życia i staje się również dominującym trendem w designie.

Firma SLV (Spotline) dołącza do tego nurtu i wprowadza do swoich kolekcji rozwiązania pro ekologiczne. Dotyczy to nie tylko energooszczędnych źródeł światła , ale też biodegradowalnych materiałów, z jakich wykonane są oprawy oświetleniowe.

Takie materiały jak  bambus, gips, tkaniny, stal nierdzewna, beton, bazalt czy granit  dają nie tylko wspaniały efekt wizualny, ale przede wszystkim są przyjazne środowisku.

Lampy z prezentowanej kolekcji  mają wspólny, formalny wygląd i znakomite rzemiosło. Ich projektanci  kładą nacisk na ekspresję naturalnych materiałów.

Lampy bazaltoweUnikalny wygląd lamp dzięki zastosowaniu kamienia naturalnego BAZALTU

Oprawy lamp  zewnętrznych wykonane z kamienia naturalnego zapewniają ich ekskluzywny wygląd. Dzieje się tak, ponieważ kamień naturalny jest zawsze indywidualny ze względu na charakter jego powierzchni i daje nieprzewidywalne efekty. Lampy takie harmonijnie wtapiają się w każde otoczenie. Dodatkowo ten trwały naturalny materiał daje komfort użytkowania, nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Oprawy bambusowe – natura w twoim domu

Drewno to niewiarygodnie wszechstronny materiał. Rzadko wykorzystywany w oświetleniu, obecnie znajduje i tu zastosowanie. Jego wyrafinowany charakter, wysoka jakość nigdy nie traci swojej wyjątkowości. Te oprawy są wykonane z naturalnego bambusa i tym samym mają wpływ na poprawę środowiska. Oprawy bambusowe są dostępne w jasnym kolorze. Doskonale współgrają z wnętrzami w stylu eco, jak i w takich, gdzie dominują modernistyczne rozwiązania.

oprawy ze stali nierdzewnej - oświetlenieIndywidualizm opraw ze stali corten

Kolejna kolekcja z linii Natur,to oprawy wykonane ze stali nierdzewnej. Ten materiał również jest wyjątkowy i nieprzewidywalny daje efekt wizualny. Te oprawy SLV (Spotline) dzięki chemicznej obróbce stali za każdym razem uzyskujemy ich indywidualny design, a „ciepły”  kolor zapewnia przytulną atmosferę w każdym otoczeniu.

  Jak oddzielić kuchnię od salonu? 10 ciekawych pomysłów.

Propozycja dla osób kreatywnych

Na koniec coś dla Miłośników  „majsterkowania” –  te  oprawy gipsowe SLV pozwalają projektować ich kształt zgodnie z indywidualnym gustem i wyobraźnią pod hasłem „Sam zaprojektuj SWÓJ DOM”. Gips idealnie nadaje się do malowania, tapetowania lub oklejania. Twoja Inwencja twórcza niczym nie  jest ograniczona. Zachęcamy, to sposób na relax i  jedyną w swoim rodzaju oprawę, może też pomysł na prezent?

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here