Producent fototapet przygotował na 2018 rok szeroki wybór możliwości. Sprawdźmy, jakie fototapety królować będą w domach i mieszkaniach w tym roku.

Wariacje z kwiatami

Kwiaty pomagają nam stworzyć wnętrza, które zachwycają już od pierwszego spojrzenia. Od wielu lat wizerunki kwitnących kwiatów ozdabiają domowe salony, sypialnie lub kuchnie. W dalszym ciągu jest to jeden z najmodniejszych motywów, który idealnie komponuje się zarówno z meblami nowoczesnymi, jak i wyposażeniem w stylu old schoolowym.

Sprawdzaj nowości w Demur

Stawiając na fototapetę w kwiaty na unikalnym, geometrycznym tle, pozwolimy swojemu wnętrzu się wyróżnić. Naklejenie motywu już na jedną ścianę umożliwi nam zorganizowanie przestrzeni przytulnej, radosnej i ciekawej. Fototapety w kwiaty świetnie sprawdzają się w dowolnym pomieszczeniu, interesująco kontrastując z meblami i dodatkami, jakie w nim umieścimy.

Kompozycja z kamienia podkreśli urok Twojej sypialni

Piękno natury zawarte na fototapetach pomoże nam odnaleźć to, co stworzyła przyroda w naszym domowym wnętrzu. Pamiętajmy, że cuda tego świata to nie tylko rośliny, kamienne kompozycje również potrafią podkreślić urok tego, co ofiarowała nam Matka Natura.

W 2018 roku w nowoczesnych wnętrzach na pewno nie zabraknie kamiennych motywów oraz innych skarbów przyrody, ozdabiających nasze cztery kąty. Domowa sypialnia to zazwyczaj najbardziej intymne pomieszczenie w całym domu. To tam spędzamy czas na rozmyślaniu, relaksujemy się z ciekawą książką, przeżywamy romantyczne chwile, śpimy. Warto zadbać o dobrą atmosferę w miejscu, będącym odzwierciedleniem nas samych. Fototapeta z motywem kamieni odda wnętrzu magię, którą dostrzegamy, chodząc po górach i odkrywając nowe zakątki Kuli Ziemskiej.

Staraj się zawsze piąć w górę

Powiedzenie „Mierz wysoko, bo nawet jeśli nie trafisz na księżyc, znajdziesz się wśród gwiazd” ma w sobie wiele prawdy. Niestety często musimy sobie przypominać o tym, że warto piąć się w górę, stawiać sobie nowe cele i starać się je osiągać. Na to, czy odniesiemy w życiu sukces, wpływa wiele czynników, a to, czym się otaczamy, jest jednym z najważniejszych. Dobra atmosfera w mieszkaniu sprzyja komfortowemu samopoczuciu, które jest niezwykle ważne, gdy chcemy wykonać coś ważnego.

Fototapetę z motywem schodów, wiodących w górę możemy nazwać fototapetą motywacyjną. Umieszczenie jej na ścianie salonu lub sypialni pozwoli nam pamiętać o tym, że zawsze możemy znaleźć się wyżej, niż jesteśmy. Motyw schodów to jednak nie tylko zachęcanie do działania. W domowym wnętrzu obraz taki pozwoli nam stworzyć wyjątkowy kontrast, zaciekawi i wprowadzi do wnętrza pewną magię, która idealnie skomponuje się z meblami i odpowiednim podświetleniem.

Motyw schodów to kolejna atrakcja nowego roku. Nie tylko ozdobi każde pomieszczenie, ale być może przypomni nam o postanowieniach noworocznych i obietnicach, jakie składaliśmy sobie w Sylwestra.

2018 rok to czas nowych pomysłów, które producenci fototapet wykorzystali w swoich realizacjach. W połączeniu z Waszą wyobraźnią oryginalne obrazy na ścianę mogą stać się częścią wyjątkowej przestrzeni, emanującej tą niezwykłą, domową atmosferą, do której zawsze chce się wracać.

Materiał powstał we współpracy z serwisem demur.pl

Kliknij w gwiazdkę i zostaw ocenę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here