4 (1)
0
(0)

W tym wnętrzu zostały zastosowane dwa główne kolory: czerń oraz biel. Jest to połączenie uniwersalne i ponadczasowe. Sprawdza się w klasycznych aranżacjach wnętrz, tak samo dobrze jak w nowoczesnych i minimalistycznych.

Spis treści artykułu:

Harmonia we wnętrzu dzięki czerni i bieli

To kontrastowe połączenie, z pewnością zapewni poczucie harmonijnej ale i wyrafinowanej przestrzeni. Prostą sztukaterią została zwieńczona ściana z oryginalnymi panelami. Na jej tle świetnie wygląda czarna, skórzana sofa.

Naprzeciwko powieszone zostały szafki z frontami na wysoki połysk. Nad błyszczącym, szklanym stołem zawisła lampa z kryształowymi girlandami. Czarne, lśniące, szklane fronty szafek w kuchni oraz lustro między nimi optycznie powiększają pomieszczenie oraz nadają mu szyku i elegancji.

Stosując monochromatyczne barwy, postarajcie się „bawić” strukturami i materiałami. Zamiast wprowadzać dodatkową barwę aby urozmaicić wnętrze, możemy zastosować połysk, chropowatość, szkło, filc czy inne materiały. 

Salon w bieli i czerni

Salon zaskakuje dekoracyjnością, kusi prostotą i zachwyca bogactwem dodatków. Atutem przedpokoju uczyniony został motyw czarno-białych pasów, nawiązujących do stylistyki salonu. Intrygująco odbijają się w lustrzanych frontach szafy. A napis HOME gościnnie zaprasza do mieszkania. Obserwujemy tu monochromatyczną kolorystykę, jednak to połysk i struktura materiałów wybija się na pierwszy plan.

Dzięki zastosowaniu różnych materiałów, w tym przede wszystkim błyszczących  i szklanych, wnętrze to nie jest nudne. Czerń – bardzo klasyczna, konserwatywna, pasująca do wszystkiego. Obok bieli najbardziej wszechstronna i ponadczasowa. Biel, z kolei, uznawana jest za podstawę, świetnie nadaje się do łączenia z innymi kolorami.


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Brak ocen!

  Graficzne wzory we wnętrzach

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here