Czarny kolor ściany nie taki straszny jak go malują. Zajrzyj do naszej galerii.

Czarny kolor ścian niekoniecznie musi być przytłaczający. Ciemne wnętrza wyglądają bardzo modnie, nowocześnie i elegancko. Zobacz nasz pomysł na wystrój salonu z aneksem kuchennym w monochromatycznych barwach, a przekonasz się, że czerń nie jest tak straszna jak ją malują.

Jeśli boimy się gładkich ścian w czerni wybierzmy panele 3D lub wypukłe tapety w tym kolorze.

W jakich wnętrzach stosować czerń?

Czerń to elegancka alternatywa dla wnętrz w kolorach ziemi. Śmiałe wykorzystanie czarnego koloru na ścianach wpisze się w każde wnętrze, nowoczesne, klasyczne, glamour jak i te inspirowane kulturą orientalną. Czarny kolor sprawdza się zarówno na dużych jaki małych przestrzeniach, przy tych drugich pamiętajmy jednak, by zadbać o dobre doświetlenie, w innym przypadku czarny kolor ścian może okazać się zbyt przytłaczający.Jak oswoić czerń we wnętrzach?

Pojedyncze czarne ściany w towarzystwie bieli i szarości wyglądają naprawdę wyjątkowo. Czerń złagodzona szarością w postaci np. tkaniny na sofie czy kontrastującą bielą firanek to przykład na jej wszechstronność. Również jasna podłoga i biały sufit kreować będą wrażenie przestronności i zrównoważą “ciężki” kolor ścian. Czerń to niezwykle wdzięczny kolor, pozwala na swobodne zaadaptowanie wybranego przez nas stylu.


Czerń we wnętrzach:


Czarny kolor ścian w salonie z aneksem
5 (100%) 1 ocen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here