Czy wiesz że czarno-białe wnętrza można ocieplić za pomocą drewna? Zajrzyj do naszej galerii.
4
(4)

W aranżacji nowoczesnych wnętrz postaw na czerń i biel! Obydwa kolory nie tylko ze zobą kontrastują, ale też niejako się uzupełniają. Całość tej chłodnej aranżacji ocieplą drewniane elementy, jak podłoga w kuchni czy blat w kuchni, a także designerskie dodatki. Tak właśnie powstało wnętrze naszego mieszkania.

Spis treści artykułu:

Monochromatyczna kuchnia

Białe i czarne ściany, jasna podłoga, białe proste meble kuchenne ocieplone drewnianymi blatami plus stalowe elementy (piekarnik, pochłaniacz pary) i mamy piękny, lekko ascetyczny wystrój kuchni połączonej z salonem i jadalnią. Cztery jednakowe lampy o prostym, nieco fabrycznym charakterze idealnie komponują się z całością.

Czarno-białe wnętrza – salon

Część salonowo jadalna dzięki kredensowi, stołu i skórze na podłodze zyskuje na przytulności. Są też akcenty loftowe. Ceglana ściana pomalowana na biało i kawowy stolik wykonany z europalety. Szara, duża, wygodna sofa i rozmowy z przyjaciółmi mogą trwać do rana. Chociażby o pasji właściciela, którą w subtelny a jednocześnie wyrazisty sposób przemycił do mieszkania.

Herb wiszący na ścianie, włącznik lamp czy gipsowa figurka. Kura to ulubione zwierze domownika. I dzięki kurze właśnie wnętrze zyskuje na oryginalności.

I na dodatek czarno-biała łazienka

Łazienka utrzymana również w bieli i czerni, elegancka, nowoczesna. Piękna podłoga w postaci czarno-białej mozaik, czarne płytki dodają głębi,a duże lustro wzmacnia ten efekt. I tak jak w kuchni, tak i tutaj ocieplono wnętrze drewnianym blatem.

Całość mieszkania utrzymana w jednej tonacji, konsekwencja inwestora i projektanta sprawiły, że całość jest spójna, harmonijna i długo będzie cieszyć oko, jak wszystkie czarno-białe wnętrza.


Monochromatyczny wystrój salonu z aneksem kuchennym i łazienką:

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4 / 5. Ilość ocen: 4

Brak ocen!

  Jaka podłoga najlepiej sprawdzi się w salonie?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here