Oświetlenie wnętrza
0
()

Inteligentne urządzenia oświetleniowe często nie wymagają nawet specjalnego montażu – po sparowaniu ich z dowolnym smartfonem, możemy za jego pomocą sterować włączaniem i wyłączaniem urządzenia, jego jasnością czy kolorem światła, jeśli dany model na to pozwala. W łatwy sposób możemy stworzyć atmosferę idealną w każdej sytuacji.

Dodatkową zaletą inteligentnego oświetlenia jest jego energooszczędność, dzięki niższemu zużyciu energii w porównaniu do standardowych produktów. Możliwość ustawienia harmonogramów, czyli godzin w jakich światło powinno być włączone lub wyłączone oraz zdalne sterowanie smartfonem pozwalają na jeszcze większe oszczędności.

Korzystając z inteligentnego oświetlenia, nie musisz się martwić włączonym światłem w pomieszczeniu, w którym nikt nie przebywa. Możesz wyłączyć je z dowolnego miejsca.

No i najważniejsze – w końcu nie trzeba wychodzić z łóżka, by wyłączyć światło przed snem.

Marka Yeelight posiada w swojej ofercie produkty, które pomogą wprowadzić rozwiązania Smart Home w zakresie oświetlenia domu: lampy sufitowe, biurkowe i nocne, żarówki, taśmy LED. Produkty Yeelight ułatwiają codzienne życie, a przy tym cechują się wyjątkowym, dopracowanym wyglądem i trwałością.

Oświetlenie wnętrza

Inteligentne żarówki – uniwersalne i łatwe do zastosowania

Inteligentne żarówki Yeelight 1S występują w dwóch wersjach: białej i kolorowej. Biała żarówka pozwala na regulację jasności w zakresie od 5% do 100%. Możemy ustalać harmonogramy świecenia, i sterować nią z każdego miejsca za pomocą aplikacji Yeelight, ale także za pomocą głosu, dzięki kompatybilności z asystentami Google, Alexą, a także aplikacjami Apple HomeKit i SmartThings. 

Jeśli posiadamy więcej żarówek w jednym pomieszczeniu, możemy je zgrupować i sterować wszystkimi jednocześnie. Co ważne, żarówki nie wymagają żadnych dodatkowych urządzeń. Jedyne, co należy zrobić, to wkręcić żarówkę, uruchomić aplikację na swoim urządzeniu mobilnym, sparować żarówkę i już możemy korzystać z szeregu inteligentnych funkcji.

  Rozmiar telewizora a wielkość pomieszczenia – jak dobrać wielkość ekranu telewizora do wielkości pomieszczenia?

Żarówka w wersji kolorowej, pozwala na wybór jednego spośród 16 milionów kolorów, ustawianie temperatury barwowej oraz synchronizację z muzyką. 

Żarówki z serii 1S są energooszczędne i pasują do standardowych gwintów E27.

Inteligentne żarówki do domuInteligentna żarówka Yeelight występuje także w stylowej wersji vintage. Jest to żarówka typu Filament, która nadaje niezwykły klimat wnętrzom. Emituje bardzo ciepłe światło, które pozwala na uzyskanie niepowtarzalnej atmosfery. Tak samo, jak reszta żarówek Yeelight jest kompatybilna z asystentami głosowymi i aplikacjami Google Home, Apple HomeKit i SmartThings. 

Dzięki zastosowanej technologii Traditional Glass Technology i swojej niezwykłej wydajności, świeci mocą 117 lm / W, co pozwala na znaczną oszczędność energii. 

Nowoczesne rozwiązania

Lampa sufitowa – główne źródło światła w pomieszczeniu

Gwiazdy w Twoim domu

Lampy z serii Galaxy umożliwiają regulację jasności oraz temperatury światła – emitowane światło może być ciepłe lub zimne, w zależności od potrzeb (w zakresie od 2700K do 6000K). Wysoki współczynnik oddawania barw, wynoszący 95 Ra, oddaje kolory dokładnie tak, jak prezentowałyby się w naturalnym świetle. Możliwość ustawienia wielu predefiniowanych trybów (np.“Moonlight”, który emituje blask księżyca, idealny do wieczornego relaksu), pozwala dopasować oświetlenie do naszego nastroju i potrzeb.

Lampa sufitowa nowoczesnaLampy Galaxy występują w dwóch wersjach (biała i z efektem gwieździstego nieba) i w dwóch rozmiarach. Wersja z gwiazdami (“Starry”) daje możliwość uzyskania niesamowitego efektu w sypialni, czy salonie – kiedy lampa jest zapalona, widać na niej niewielkie, świetliste gwiazdki. 

Sterowanie lampami umożliwia dołączony do każdej lampy pilot i aplikacja Yeelight. Dzięki kompatybilności z Siri Shortcuts i Google Assistant, lampą można wygodnie sterować głosem – wystarczy jedna komenda by włączyć lub wyłączyć lampę.

Wszystkie lampy sufitowe marki Yeelight montuje się w szybki i prosty sposób; są również łatwe do utrzymania w czystości. 

oświetlenie w sszczególnych przypadkach

Oświetlenie w szczególnych przypadkach

Oświetlenie biurka dla dziecka

Lampa Serene Pro to lampa biurkowa klasy premium, która dzięki zastosowaniu technologii SunLike, odwzorowuje naturalne światło dzienne i ogranicza emisję szkodliwego, niebieskiego światła. Serene Pro posiada najwyższy współczynnik oddawania barw ze wszystkich lamp biurkowych Yeelight. Wynosi on ≥95Ra, co sprawia, że oddaje kolory takimi, jakimi są w naturalnym świetle dziennym.

  Jak wahają się ceny mieszkań między rynkiem pierwotnym a wtórnym?

Jest doskonałą lampą biurkową dla dzieci i nastolatków, posiada regulowaną długość ramienia, dzięki czemu rośnie wraz z dzieckiem. Funkcja przypominania o porze na przerwę pozwala odpocząć oczom w czasie pracy. Posiada dotykowy panel, za pomocą którego można sterować jasnością, a wbudowany akumulator umożliwia korzystanie z niej nawet wtedy, gdy nie mamy dostępu do zasilania. Lampą można również sterować z poziomu aplikacji w telefonie.

oświetlenie biurka dziecka

Taśma LED – miliony kolorów

Taśmy LED doskonale sprawdzą się w miejscach, w których potrzebujemy dodatkowego oświetlenia, lub które chcemy udekorować (np. w kuchni nad blatem roboczym, za telewizorem czy biurkiem).

Taśma led

Taśma LED daje do wyboru ponad 16 milionów kolorów. Ciepłe światło taśmy tworzy przytulną atmosferę np. podczas kolacji, a zimne, wpadające w kolor niebieski, świetnie sprawdzi się podczas imprezy, czy wieczornego seansu filmowego. Dzięki kompatybilności z aplikacją Apple HomeKit, Alexą, Goggle Home oraz Siri Shortcuts, można sterować nią za pomocą głosu lub z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji. 

Nowoczesne rozwiązania w oświetleniu

 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here