Drewniane mapy na ścianę
5
(2)

Dekorując mieszkanie warto wybrać niecodzienne ozdoby, które jednocześnie będą odzwierciedleniem naszych pasji. Stylowe, eleganckie, wykonane z najlepszych materiałów projekty dodadzą charakteru każdemu wnętrzu. Dzięki temu stanie się ono bardzo osobiste i piękne. Doskonałą propozycją mogą się okazać drewniane mapy, które wyglądają nietuzinkową na sprawą precyzyjnego wykonania oraz naturalnych słojów drewna. Produkty z drewna nadadzą wnętrzu klimatu!

Nowoczesna i drewniana mapa świata

Mapa świata to doskonały pomysł dla podróżników, którzy lubią kolekcjonować wspomnienia w wyjątkowy sposób. Drewno to wspaniały materiał do produkcji, ale i zaznaczania miejsc odwiedzonych przez nas. To także idealne miejsce, aby zaznaczyć cel przyszłych podróży. Drewniane mapy świata dostępne są w wielu wariantach, mianowicie: sześciu wizualnych, sześciu pod względem wielkości oraz czterech kolorystycznych. Ciekawą propozycją jest z pewnością drewniana mapa polski z grawerem państw i miast, na której widnieją zaznaczone miasta i województwa. Drewniana mapa Polski, europy czy mapa świata to praktyczna dekoracja do pokoju dziennego, biura, jak i  pokoju dziecięcego. 

Mapy 3D na ścianę to jednocześnie bardzo praktyczny dodatek, który doskonale odnajdzie się w nowoczesnym biurze firmy logistycznej oraz działających w innych branżach. Wybór tego produktu pozwala zaznaczyć miejsca własnych filii, placówki dystrybutorów czy lokalizację firm, z którymi się współpracuje. Dlatego zakup warto uzupełnić o stylowe pinezki, umożliwiające w prosty i szybki sposób oznaczenie interesującej nas lokalizacji. Proponowana stylowa dekoracja na ścianę dostępna jest w kolorze naturalnego drewna, a także: dębu, orzecha oraz  odcieniu palisander.

Drewniane dodatki do wnętrz – podstawki i wiele więcej

Drewniane dodatki doskonale pasują do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, skandynawskim i tradycyjnym. Dlatego też drewniane podstawki pod talerz bardzo chętnie wybierane są przez wielu konsumentów. Wyjątkową dekoracją na ścianę jest drewniana róża wiatrów, a także drewniane obrazy.

  Drabiny aluminiowe - jak wybrać model spełniający wymogi BHP?

Szczególną uwagę zwraca drewniana mapa europy, na której widnieją wypalane detale metodą laserową. Produkt ten został wykonany ze sklejki, a montaż jest niezwykle łatwy dzięki dołączonej instrukcji. Dlaczego warto wybrać drewniane dodatki i mapy ze sklepu sikora.net? Przesiąknięte są one precyzją, pasją i zaangażowaniem ludzi, które je tworzą!

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here