5
(4)

Aparaty cyfrowe, czy też lustrzanki, dają nam możliwość wykonania wspaniałych fotografii. Niejednokrotnie, później chcemy cieszyć się zdjęciami, które udało nam się uchwycić i zatrzymać wyjątkowe chwile na dłużej. Najczęściej wybieramy najlepsze zdjęcia i albo wywołujemy je u profesjonalisty, albo samodzielnie drukujemy na domowej drukarce. Jednakże, w obu przypadkach chcemy cieszyć się wykonanymi zdjęciami. Pozostaje jednak dylemat, jak je wyeksponować?

Jak eksponować zdjęcia?

Jednym z najstarszych i najpopularniejszych sposobów eksponowania ulubionych zdjęć są ramki na zdjęcia. Ustawiane na półkach, wieszane na ścianach, cieszą naszego oczy za każdym razem, gdy na nie spoglądamy. W bardziej nowoczesnych wnętrzach ciekawie wyglądają także zdjęcia drukowane na dużych płótnach, swoim wyglądem przywodzące na myśl obrazy. Jest to bardzo ciekawa alternatywa, zwłaszcza że możemy dobrać odpowiedni rozmiar obrazu do naszego wnętrza i w bardzo wyjątkowy sposób ozdobić wnętrze. Częstym sposobem eksponowania ulubionych zdjęć są nadruki np. na kubkach, poduszkach, podkładkach na stół czy wielu innych. Jest to również bardzo ciekawy sposób, choć nie zawsze pasuje do każdego wnętrza.

 

Ramki – uniwersalny sposób

Ramki do zdjęć to zdecydowanie jeden z najbardziej uniwersalnych sposobów eksponowania ulubionych zdjęć w naszych domach. Doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, ekstrawaganckich, czy też klasycznych wnętrzach. Niemal każdy sklep z ramkami oferuje bardzo szeroki ich wybór. Możemy wybierać zarówno we wzorach, kolorach, czy zdobieniach, jakie znajdują się na ramkach, a nawet w materiałach, z jakich zostały wykonane. Na rynku są bowiem ramki drewniane, szklane, plastikowe, wykonane z pluszu, czy dowolnego innego materiału. Dzięki ramkom możemy wyrazić siebie i zaprezentować to, co dla nas najważniejsze, a przy tym dodać ciekawy element do naszego pokoju. W przypadku ramek możemy także wybrać, czy zdjęcia mają być prezentowane w pionie, czy też w poziomie. Wielu producentów oferuje także ramki na wymiar, co dodatkowo daje dużą swobodę podczas dobierania idealnego sposobu eksponowania naszych zdjęć.

  Dlaczego wybrać się w góry – 4 najważniejsze prozdrowotne korzyści

Ramki na zdjęcia – jakie wybrać?

Szeroki wybór ramek daje nam ogrom możliwości. Co jednak, jeśli zdjęć mamy dużo i nie bardzo wiemy, w jaki sposób je zaprezentować? Choć ramki do zdjęć są naprawdę piękne, to niekoniecznie zależy nam na posiadaniu ich wielu różnych wersji. W takim przypadku doskonale sprawdzają się multiramy. W formie jednej dużej ramy znajduje się wiele mniejszych, w których możemy umieścić nasze zdjęcia. Warto podkreślić, że są to ramki na wymiar uniwersalny, do których możemy wybrać zdjęcia w najpopularniejszych rozmiarach. Jeśli jednak dobrze poszukamy, na pewno znajdziemy także multiramy na duże rozmiary zdjęć, ale i na całkiem malutkie.

 

Multirama – pomysł idealny

Warto odwiedzić sklep z ramkami, w którym z pewnością znajdziemy szeroki wybór multiramek. Dowolne ilości mniejszych ramek w środku, dowolne ułożenie i pochylenie zdjęć, które zawsze się sprawdza. Multiramki, wykonane z różnych materiałów, produkowane w różnych wzorach i kolorach, przy tym często z dodatkowymi elementami dekoracyjnymi (jak np. napisy, kwiaty, motyle czy inne kształty), stanowi wyjątkowy dodatek do naszych mieszkań. Bez względu na to, w jakim stylu urządziliśmy nasz pokój, ten zachwycający element doda wiele uroku. Multirama sama w sobie tworzy wspaniałą dekorację do wnętrza, a nasze zdjęcia dodatkowo ją wyróżnią. Z pewnością znajdziemy idealną multiramę, która będzie pasować zarówno do wnętrza, jak i spełni nasze oczekiwania – i nie tylko nasze. Multirama jest bowiem doskonałym pomysłem na prezent, który z pewnością ucieszy każdego. Jeśli dodatkowo wyposażymy taką ramkę choć w jedno, naprawdę wyjątkowe zdjęcie (może być wspólne, bądź ze wspólnej wycieczki), osoba obdarowana będzie zachwycona. Wykorzystajmy te wyjątkowe zdjęcia, aby cudowne chwile zostały z nami na dłużej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here