0
()

Inwestycja deweloperska w dzielnicy Polesie

Osiedle znajduje się w malowniczej okolicy. Bliskość zieleni to jedna z najważniejszych korzyści z zamieszkania w tym miejscu. Znajduje się ono blisko Parku na Zdrowiu, w dzielnicy Polesie. Lokalizacja osiedla jest bardzo dogodna dla osób dojeżdżających do centrum Łodzi. Inwestycja jest na etapie realizacji. Na terenie osiedla znajdą się:

  • 10 budynków, każdy po 3 kondygnacje,
  • 2 budynki jednorodzinne,
  • budynek o charakterze handlowo-usługowym.

Piękne otoczenie i komfortowe mieszkania

Położenie niedaleko Parku na Zdrowiu nie jest to jedyny atut lokalizacji. Osoby spragnione bliskości z naturą będą w pełni usatysfakcjonowane z zamieszkania w tym miejscu. W dzielnicy Polesie znajduje się wiele terenów zielonych. Lokalizacja jest idealna dla spacerów, wdychania świeżego powietrza i podziwiania piękna przyrody. Wybierając to osiedle do zamieszkania, wybiera się jednocześnie zdrowe miejsce do życia. Przy tym szybko można mieć dostęp do wszystkiego tego, co oferuje duże miasto, ponieważ jest dogodny dojazd do centrum. Dobry dojazd jest ważny nie tylko z uwagi na dostęp do różnych usług oraz atrakcji. Ważne jest przede wszystkim, by szybko i łatwo dostać się do pracy oraz do szkoły. Z dogodnym dojazdem do centrum i blisko terenów zielonych – można mówić o wyjątkowo komfortowej lokalizacji tego osiedla.

Mieszkania mają od 31 do 75 m2 powierzchni użytkowej. Każde z nich ma albo własny ogródek, albo duży taras. Można więc zaaranżować i swoje własne miejsce z zielenią, by mieć jeszcze bliższy kontakt z naturą. Na terenie osiedla znajdują się naziemne miejsca parkingowe, które będą do dyspozycji jego mieszkańców. Inwestycja „Osiedle na Zdrowiu” rozpoczęta została w 2017, a już w tym roku można zamieszkać w tym uroczym miejscu. To dobre miejsce, jeśli ceni się spokój, ciszę i otoczenie pełne zieleni. Ogrodzenie osiedla i objęcie jego terenu monitoringiem docenią osoby potrzebujące większego poczucia bezpieczeństwa

  Bezpieczne drzwi do domów i mieszkań

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here