Ponadczasowe nowoczesne wnętrze z dużym oknem
0
(0)

Spis treści artykułu:

Zaintryguj jeszcze przed wejściem do środka

Jeśli chcesz, aby Twój dom był urządzony w oryginalnym i ponadczasowym stylu, warto zwrócić uwagę na to, jak prezentuje się chwilę przed wejściem do środka.

Drzwi zewnętrze to pierwsze, co widzisz, zaraz przed wejściem do domu. Drzwi mówią dużo o właścicielach. Można śmiało stwierdzić, że są wizytówką całego domu. Zapewniają nie tylko bezpieczeństwo mieszkańcom, pełnią również funkcję dekoracyjną.

Oryginalnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdym domu, są drzwi wejściowe z dwoma skrzydłami. Są o wiele solidniejsze niż zwyczajne drzwi, a także bardzo eleganckie i nadające domowi charakteru. To nie wszystko. Są także bardzo praktyczne! Dzięki drzwiom dwuskrzydłowym raz na zawsze pożegnasz się z problem podczas wnoszenia dużych rzeczy do Twojego domu. Zapomnij o poobijanych ścianach i wnoś do swojego domu wszystko, co chcesz, bez zbędnych problemów.

Jak zaaranżować ponadczasowy korytarz?

A co z korytarzem? On też bardzo dużo mówi o domu i jego właścicielach. Ważne, aby był schludny, czysty i odpowiednio naświetlony. Często zdarza się, że korytarze są bardzo ciemne i nie zachęcają do wejścia w głąb domu.

Korytarz nie jest miejscem, w którym pomieścimy zbyt dużo rzeczy, więc jak w prosty sposób nadać mu blasku i oryginalności? Czasem mniej, znaczy więcej. Aby korytarz współgrał z drzwiami i zapraszał do wnętrza domu, a nie wręcz przeciwnie, pomyśl nad podświetlanym sufitem, który odmieni Twój korytarz nie do poznania! Niestandardowe oświetlenie to mała rzecz, która całkowicie odmieni wnętrze, a także nada mu blasku, którym będziesz cieszyć się przez długie lata.

Ponadczasowość w domu – jak ją osiągnąć?

Co sprawia, że niektóre domy wyglądają fantastycznie, mimo upływu lat? Właściciele ponadczasowych domów nie ulegają najnowszym trendom. Niektóre z materiałów używanych w wielu domach są w modzie od setek lat. Są to zazwyczaj rzeczy wykonane z naturalnych materiałów, tj. drewno, cegła, szkło, kamień.

  Dlaczego meble włoskie są tak popularne?
Salon z jadalnią, ponadczasowe wnętrze - drewno, beton, cegły na ścianie.
Salon z jadalnią, ponadczasowe wnętrze – drewno, beton, cegły na ścianie.

Drewniana podłoga nigdy nie wyjdzie z mody, dodatki z kamienia naturalnego zawsze będą przykuwać uwagę, a ceglana ściana nada charakteru całemu domowi. Jeśli chcesz cieszyć się wystrojem swojego domu przez lata, postaw na naturalne materiały. Niektóre domy urządzone kilkadziesiąt lat temu, wciąż wyglądają zjawiskowo.

Ponadczasowy dom to zdecydowanie cel do osiągnięcia. Musisz jedynie przestrzegać kilka prostych zasad, które pozwolą Ci cieszyć się swoim wnętrzem przez lata. Bazę stanowią kolory ścian, które powinny być neutralne i stanowić fundament do podkreślenia całego wyposażenia domu.

Neutralnym kolorem nie jest tylko kolor biały. To także beż, zieleń, brąz czy kolor szary. Twoje wnętrze powinno być urządzone prosto i elegancko. Nadmiar rzeczy może wprowadzić tylko niepotrzebny chaos.

Postaw na meble o klasycznej stylistyce. Zadbaj o jakość, a nie ilość. Jeśli chcesz, aby meble i dodatki służyły Ci przez lata, zrezygnuj z tanich zamienników, które prędzej czy później, będą nadawały się do wyrzucenia.

Przejrzyj zdjęcia wnętrz domów z poprzednich dziesięcioleci. Zapewne sam zauważysz, że mimo upływu wielu lat, posiadają one wspólne cechy takie jak: elegancja, stonowanie, prostota.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here