Marazzi Treverkfusion Neutral
4.7
(6)

Spis treści artykułu:

Imitacja drewna, która pachnie klasyką

Marazzi to firma wszechstronna. Z jednej strony bowiem w jej kolekcjach łatwo znaleźć szczyptę ekstrawagancji, nowoczesnego spojrzenia na ceramikę oraz włoskie umiłowanie sztuki. Z drugiej natomiast dążeniem producenta jest zaspokajanie gustów i potrzeb jak najszerszej grupy klientów. Dlatego jak żaden inny tak wielką wagę przykłada do badania trendów rynkowych i rosnących potrzeb odbiorców. W wyniku tych analiz to właśnie Marazzi był jednym z pierwszych przedsiębiorców, którzy wypuścili na rynek płytki drewnopodobne, otwierając tym samym niezliczoną ilość drzwi do nowych aranżacji.

Jednym z rozwiązań, które doskonale wpisuje się politykę uniwersalizmu i wszechstronności firmy Marazzi jest płytka Treverkfusion Neutral. Kolorystycznie nawiązuje do ciepłego, miodowego odcienia dębu. Jednak charakterystyczna dla niej jest niejednorodność barw. Jedne płytki są jasne, niemal kremowe, inne wpadają w brąz, a w pozostałych elementach ciepłą barwę przełamuje subtelna szarość. Jest to ciekawy zabieg, którego celem było zwiększenie wrażenia naturalności, a także stworzenie mozaiki barw, która jest intrygująca i przyciąga wzrok.

Ceramika, która otworzyła drzwi nowym aranżacjom

Imitacja drewna zrewolucjonizowała projektowanie. Takie propozycje, jak Marazzi Treverkfusion Neutral zaspokoiły marzenia klientów o ciepłej fakturze tego naturalnego surowca także w kuchni i łazience. Ceramika drewnopodobna zachwyca. Jest szczególnie polecana do wnętrz opartych na planie otwartym, gdzie doskonale łączy salon i jadalnię z kuchnią. Tworzy to spójność, która optycznie powiększa przestrzeń i wprowadzą element elegancji.

W łazience natomiast doskonale wygląda ułożona zarówno na ścianie, jak i na podłodze, a takie rozwiązanie tworzy atmosferę ekskluzywnego spa. Relaks nabiera zupełnie innego wymiaru.

Płytka idealna na taras

Marazzi zadbał o każdy szczegół. Treverkfusion Neutral jest mrozoodporna, dlatego jest świetną alternatywą dla tradycyjnego drewna na tarasie, czy patio. Wytrzymalsza i łatwiejsza w utrzymaniu czystości sprawdza się doskonale nie tylko w domowych aranżacjach. Coraz częściej wybierana jest także przez restauracje, które za jej pomocą mogą stworzyć spójną i jednorodną przestrzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here