Dodatki Lene Bjerre
5
(3)

Lene Bjerre – stylowe świece

Świece rzadko traktuje się jako źródło światła. Nikt nie kupuje ich z powodów czysto praktycznych. Co nie znaczy, że nie mają żadnej roli do odegrania. Dziś świece to stylowy dodatek dekoracyjny. Sprawdzają się doskonale zarówno gdy palą się równym, ciepłym płomieniem, jak i wówczas, gdy są zgaszone.

Świece Lene Bjerre wyróżniają się smukłą sylwetką i klasycznymi proporcjami. Przewiązane tasiemką z monogramem marki stają się elegancką dekoracją. Lene Bjerre oferuje świece w szerokiej gamie kolorystycznej, od wyrazistych ciepłych kolorów, do stonowanej szarości i czerni.

Tak duży wybór barw gwarantuje możliwość dobrania świecy do aranżacji wnętrza. Świece Lene Bjerre to doskonały pomysł na prezent. Średni czas palenia to 80 godzin. Zakładając, że jedna kolacja przy świecach trwa około trzech godzin, świeca Lene Bjerre wystarczy prawie na cały miesiąc.

Świece Lene Bjerre

Lene Bjerre – efektowne świeczniki

Najpiękniejszej nawet świecy nie postawimy bezpośrednio na stole, komodzie, czy kominku. Można to oczywiście zrobić, jeśli świeca ma być statyczną dekoracją, której nigdy nie zapalimy, jednak paląca się świeca potrzebuje oprawy choćby ze względów bezpieczeństwa. Tutaj Lene Bjerre wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, oferując efektowne świeczniki doskonale pasujące do wytwornych świec. Przy czym warto zauważyć, że świecznikom tym daleko do klasycznej formy. To ozdoby, które na pierwszy rzut oka wcale świeczników nie przypominają. Mogą więc stanowić samodzielną dekorację wnętrza. Ustawione na kominku świeczniki w formie szyszek doskonale wpiszą się w klimat oryginalnych wnętrz w stylu boho czy urban jungle. Świeczniki w kolorze srebra będą dopełnieniem dekoracji wnętrz w stylu glamour. W kolekcji Lene Bjerre nie brak zarówno prostych w formie świeczników, jak i tych stworzonych z artystycznym pietyzmem uwzględniającym dużą ilość drobnych detali.

Lene Bjerre – klimatyczne lampiony

Duńczycy lubują się w klasycznej prostocie, luksusu upatrując raczej w jakości niż samym wyglądzie oferowanych produktów. Ten trend wyraźnie widać w lampionach marki Lene Bjerre. Proste formy nie powinny przesłaniać misternego wykończenia z dbałością o każdy szczegół i użytych do produkcji lampionów wysokiej jakości materiałów.

  Lampy kule. Czy nadal modne?

Lampiony Lene Bjerre zostały stworzone z myślą o subtelnej dekoracji i zwielokrotnieniu blasku świecy. Nie jest tajemnicą, że świeca zamknięta w lampionie daje zdecydowanie więcej światła. Lampiony sprawdzają się nie tylko w domu. Można używać ich na tarasie i w ogrodzie. Są w pełni bezpieczne. Podobnie jak świeczniki występują w dość szerokiej gamie kolorystycznej i wzorniczej. Do domu można wybrać lampiony otwarte, na tarasie i w ogrodzie lepiej sprawdzą się zamknięte. Warto też zwrócić uwagę na latarnie Lene Bjerre, wyposażone w zawieszki, idealne do montażu pod sufitem lub na belkach sufitowych.

Przeczytaj także: Pięć ciekawych dodatków do domu, które dodadzą wnętrzu ekskluzywności

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here