brw-szafa
4.5
(2)

Szybko można się przekonać, że łatwiej powiedzieć niż wykonać. Wybór odpowiedniego mebla niesie ze sobą wiele dylematów. Dlatego podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, zanim dokonamy zakupu.

Nie mając osobnej garderoby trzeba zadbać, żeby szafa była przede wszystkim pojemna. Ubrania, ręczniki, pościele i inne rzeczy powinny się w niej mieścić bez problemów i ugniatania. Nawet największe wymagania pod tym względem nie są straszne dla szafy Creatio. Cechy produktu od Black Red White to: 66 cm głębokości, 241 cm szerokości i 230 cm wysokości. Waga wynosi ponad 235 kg. Mebel ma nowoczesny, minimalistyczny design, więc zwolennicy klasyki będą szukać czegoś innego.

Klasyczne szafy ciągle w modzie

A fani klasycznego stylu też nie mogą narzekać na niedobór towaru. W poszukiwaniu idealnego połączenia estetyki z użytecznością można zdecydować się np. na mebel z lustrem na froncie. W ten sposób oszczędzimy trochę przestrzeni w pomieszczeniu, co jest szczególnie ważne w niewielkich pokojach.

W przypadku ograniczonej przestrzeni warto też zastanowić się nad kupnem szafy z drzwiami przesuwnymi. Jeżeli problem leży w szerokości, wtedy można skłonić się ku węższym, ale za to wyższym meblu.

Wybierz odpowiednią szafę na ubrania

 

Dobierając odpowiednią szafę dla naszych ubrań należy bacznie przyjrzeć się pozornie nieistotnym detalom. Skrzypiące drzwi czy szuflady z czasem mogą wyprowadzić z równowagi nawet najmniej impulsywnych. Dlatego pytajmy sprzedawców o jakość wykonania zawiasów i prowadnic. Do niektórych szaf producenci oferują dodatki, a są nimi różne kosze i wieszaki.

Na koniec pozostał jeszcze jeden czasami lekceważony element. Na zakupach przeważnie nie zwraca się uwagę na uchwyty, co po kilkunastu dniach użytkowania może się zemścić.

Osoby o dużych pokładach kreatywności mogą same spróbować swoich sił przy projektowaniu szafy. Na stronie http://www.brw.com.pl/zaprojektuj-sam udostępniono kreator szaf, umożliwiający wybór rozmiaru, kolorów korpusu i frontu oraz dodatkowego wyposażenia. Co ważne, aplikacja jest prosta w obsłudze.

  Płytki ceramiczne do małych przestrzeni - 3 zasady

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here