Podoba ci się ta wielkanocna aranżacja? Zajrzyj do nas i spraw sobie podobną.
5
(1)

Święta Wielkanocne to czas, który zazwyczaj spędzamy w gronie rodzinnym przy stole. Podczas tych świąt ważny jest jednak wystrój nie tylko stołu, ale też całego domu. Jeżeli chcesz się dobrze przygotować do świąt, powinieneś już zacząć planować w jaki sposób udekorować swoje mieszkanie na tę wyjątkową okazję.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych pomysłów, które mogą Cię zainspirować, nie tylko jeżeli chodzi o udekorowanie stołu czy jadalni. Dzięki kilku ciekawym dodatkom i designerskiemu oświetleniu udało nam się stworzyć wiosenno-świeży i uroczysty charakter całego domu. Nasze inspiracje możesz wykorzystać zarówno w pokoju dziennym, jak i w kuchni, sypialni, pokoju dziecinnym, a nawet w ogrodzie i na tarasie.

Stwórz wiosenno-świąteczny klimat za pomocą designerskiego oświetlenia

Oświetlenie jest bardzo ważnym elementem wnętrza. Dopełnia je, dekoruje, wprowadza odpowiedni nastrój. Jak radzą projektanci wnętrz lampa może być idealnym dodatkiem wielkanocnych aranżacji! Showroom Luminosfera prezentuje efekty niezwykłej sesji wiosennej, której motywem przewodnim są inspiracje Wielkanocą.

Autorka zdjęć: Lidia Skuza
Stylizacja: Patrycja Sapiełkin-Strupiechowska
Współpraca: Ania Matuszewska (www.fabryka-pasji.pl), Sarmatia Trading i Noti.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Lampa LAMA Linea Light Group.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here