Sufit świetlny Barrisol
0
()

Wyjątkowa aranżacja to nie tylko meble i dodatki, ale również odpowiednie oświetlenie i nowoczesne ciekawe technologie, jak okładziny ścienne czy nietypowe sufity. Firma Barrisol wykorzystuje nowoczesne technologie do tworzenia sufitów świetlnych. Rozwiązanie takie pozwala na uzyskanie odpowiednio dopracowanych efektów świetlnych oraz na uzyskanie pożądanej akustyki w pomieszczeniu.

Wykonywane z najlepszych gatunkowo materiałów – lekkich, ale o dużej wytrzymałości i estetyce, odpornych na zabrudzenia, kurz i wilgoć sufity Barrisol znajdują zastosowanie w pomieszczeniach każdego typu, zarówno w mieszkaniach, jak i w firmach.

Dlaczego warto zainwestować w sufity świetlne?

Sufity świetlne Barrisol cieszą się coraz większym powodzeniem wśród architektów i projektantów wnętrz. Są one nie tylko dodatkiem do aranżacji wnętrza, ale też pozwalają na ukrycie instalacji, zamontowanie dodatkowego oświetlenia czy poprawę akustyki wnętrza. Ich zastosowanie w aranżacji wnętrza pozwala na dużą dowolność, a odpowiednie dobranie kształtów i kolorystyki umożliwi wyposażenie wnętrz zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Proponowane powłoki mogą poprawić estetykę pomieszczenia, wyrównując przestrzeń i ukrywając jej mankamenty.

Doskonale sprawdzają się nie tylko w domach, ale także budynkach użytkowych, np. na pływalniach czy w restauracjach, pozwalając na stworzenie efektownego i unikalnego wystroju. Dostępne są w wielu kolorach i kształtach i dzięki temu idealnie dopasują się do każdego wnętrza.

Nowoczesna technologia w Twoim wnętrzu – sufity podświetlane

Sufity podświetlane okazują się doskonałym rozwiązaniem przy tworzeniu nowoczesnych i efektownych wnętrz. Pozwalają na uzyskanie niepowtarzalnego klimatu niewielkim kosztem. Dzięki dużej dowolności przy wyborze ich kolorystyki i kształtu, umożliwiają realizację autorskiego projektu wystroju wnętrza. Są lekkie i proste w montażu, co sprawia, że można je wykorzystać w niemal każdym wnętrzu.

Szczególnie chętnie wykorzystuje się je w obiektach użytkowych i firmowych – na pływalniach, w restauracjach czy recepcjach. Dyskretne, ale wystarczające oświetlenie podnosi funkcjonalność wnętrza, a wybrana kolorystyka i formy znacznie zwiększają estetykę. Ze względu na specjalne właściwości materiału, sufity podświetlane nie powodują efektu cienia, dzięki czemu sprawdzają się doskonale w gabinetach dentystycznych czy kosmetycznych.

  Nowości: Ultra-cichy odkurzacz bezworkowy firmy VAX

Wszystkie materiały systemów Barrisol posiadają niezbędne badania i atesty, w tym także toksykologiczne pozwalające na bezpieczne użytkowanie.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

logoagi

 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here